.#DO Treat Mum & Pandora

Mamina je len jedna. Niekomu ju vyberie Boh, inému osud, isté však je, že poväčšine je to najväčší poklad na svete. Má desať rúk a jej deň má 35 hodín, z ktorého spí asi len dve, súdiac podľa toho, čo všetko dokáže stihnúť. Pracuje, stará sa, varí, pečie, upratuje, vychováva, majstruje, kosí, sadí, umýva, perie, nakupuje, parádi sa, páči sa. Je krásna, štýlová a inteligentná. Je to veštec, kúzelník, lekár, psychológ, najlepšia kamarátka a filmový kritik v jednom.

Mamina vie…

Maminy vždy vedia. Poznajú odpovede na všetky otázky sveta, vedia vyriešiť každý problém v domácnosti, na stavbe, pri pádoch asteroidov či pri výskume lieku proti rakovine. Maminy sa nepýtajú. Maminy vidia, tušia, majú šieste, siedme a možno aj desiate zmysly, ktoré im vždy napovedia správne. Maminy sú niekedy „protivné“ a príliš prísne, ale vedia, čo robia. Čo maminy povedia, to platí. Aj keď sa tvrdohlavo vzpierame, časom zistíme, že majú vždy pravdu. Ak si s niečím nevieme rady, maminy sú vždy na telefóne. Vedia, ako odstrániť neodstrániteľné škvrny, majú recept na každý hlavo či srdcebôl a hádam, že poznajú aj nejaké šamanské recepty.

Maminy sú obetavé, milujúce a sem-tam kričiace. Niekedy nám zakazujú, inokedy prikazujú. Maminy chrápu o desiatej pred telkou a rušia nám seriál, no keď ich posielame spať do postele, vedia povedať dianie seriálu aj odzadu. Maminy majú vnútorné oko, ktoré vie prekuknúť „nedobrého“ frajera už  v prvej minúte a predpovedá odtrhnutý gombík na kabáte dva týždne dopredu.

Mamina jednoducho vie. A ja stále neviem, ako to všetko robí…

Pandora & DO kampaň

Pandora má aktuálne kampaň s názvom #DO. Krásne farebné fotografie s ešte krajšími šperkami a modelkami. Viete, čo sa však za myšlienkou #DO skrýva? Táto kampaň je o ženách. Je o láske, vnútornej aj vonkajšej kráse,  ambíciách, záľubách, práci, cieľoch. Je o tom, aby sme sa my ženy nebáli robiť dôležité rozhodnutia a najmä, aby sme sa nebáli robiť to, čo samé chceme. #DO je oslava každého a jedného čarovného momentu v živote ženy. #DO je o plnení snov a vyburcovanej túžbe, ktorá dokáže často prerásť do veľkých vecí. #DO nehľadí na to, koľko máte rokov, odkiaľ pochádzate, čo máte za či pred sebou. Nebojte sa povedať svetu, čo si myslíte a čo cítite! Snaží sa Vám ukázať, že dokážete naozaj čokoľvek, čo si zaumienite.

#DO, to nie sú len dva písmená v názve panDOra.  Je to myšlienka, ktorá sa nesie celou kampaňou a jej hlavným pilierom je povzbudiť nás, aby sme verili v to, čo robíme a kým sme. A unikátny doplnok v podobe prsteňa, náušníc či prívesku je tá pridaná hodnota, ktorá nám krásne momenty a životné rozhodnutia môže pripomínať.

#DOPANDORATreatMum

Kampaň #DO je aj o matkách a dcérach. Jednoducho o všetkom, čo my ženy zvládneme a čím my ženy dokážeme a môžeme byť. V rámci spolupráce s Pandorou a kampaňou #DO som si tento mesiac vybrala tému Dňa matiek, ktorý sa nezadržateľne blíži. Jednak preto, že som Vám už konečne chcela ukázať moju maminu 🙂 a tiež z dôvodu, že práve ona je človekom, ktorý ma inšpiruje k tomu môjmu DO! Okrem toho, moja mamina je pre mňa prototypom ženy, ktorá do profilu DO perfektne spadá. Nielenže má od Pandory toľko kúskov, že by ich mohla rozdávať, ešte je aj superžena. Veľmi ju obdivujem a dúfam, že raz budem takou skvelou mamou, akou je ona.

Outfit

Spoločne sme nahodili šaty, „očačkali“ sa novou kolekciou z Pandory a nafotili pár záberov. Veľmi sa z nich teším, keďže určite viete, že presvedčiť mamičky na normálne fotky do „rodinného alba“ je niekedy nemožné. (: Inak, takto na fotkách konečne vidím, ako sa podobáme!

Zvolila som červené šaty s volánom, do ktorých som sa zamilovala na prvý pohľad! Ešte na jeseň som podobné videla v Zare a strašne moc sa mi páčili. Nikde však nemali moje číslo a keď som ich konečne našla vo veľkosti, ktorá mi sedela, bolí celé roztrhané a vedela som, že za tú cenu a v tak katastrofálnej kvalite ich naozaj nepotrebujem. Vesmír sa však spojil a zoslal mi strihovo úplne rovnaké z Joie.sk, ktoré sú asi tak tisíckrát kvalitnejšie, zo skvelého pevného materiálu a v žiarivej farbe. Neviem sa dočkať, kedy bude teplo a ja ich budem môcť nosiť častejšie! Mimochodom, po tomto fotení začalo v Poprade snežiť a vrátila sa nám zima. Asi sa niekomu tam hore nepáčilo, že sme sa takto pekne doladili…

Prajem Vám pekný a úspešný týždeň!

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Ja Červené šaty: JOIE.sk, Kabelka: Second-hand, Lodičky: Primark

Mamina Modré šaty: Motel, Topánky: Lambert, Pančušky: Bepon

Šperky: KOLEKCIA KU DŇU MATIEK // Pandora

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.