Kolekcia Atlantis: novinky od Dajana Rodriguez

Tento článok vznikol v spolupráci s Dajana Rodriguez.

Keď som bola malá, niekedy v čase „adorovania“ Spice Girls a Britney Spears, kampaňovalo SDKÚ so sloganom modrá je dobrá. Veľa si z toho obdobia ohľadom politiky nepamätám, bábiky Barbie boli v tom čase omnoho zaujímavejšie. No ten slogan si v mojej hlave našiel pomerne pevné miesto a už roky sa odtiaľ nie a nie pohnúť. Vždy, keď vidím niečo modré a ľúbivé, vybehne mi to v hlave v absolútne nepochopiteľných súvislostiach.

Pred pár týždňami som bola v kamennej predajni Dajana Rodriguez na Nivách, aby som si obzrela najnovšiu vlajkovú loď tejto obľúbenej slovenskej značky kabeliek (a doplnkov). A viete, čo mi šlo celý čas hlavou? Že modrá je dobrá! A verte mi, v tomto prípade to platí na 100%. Najnovšia kolekcia s názvom Atlantis je totiž vyrobená z nádhernej modrej kože – v odtieni, ktorý bol v Taliansku namiešaný iba a len pre túto kolekciu! Pôsobivé, čo poviete?

Modrá koža, denim & prírodné prvky

Kľúčovým prvkom kolekcie je modrá koža, ktorá je doplnená denimovými a prírodnými prvkami. A tie nie sú hocijaké. Denim je vo veľkej miere upcyklovaný, a teda boli pri šití istého percenta kabeliek využité staré džínsy či iné rifľové kúsky, ktorým bol vdýchnutý druhý život. Rifľovina pôsobí v modeloch veľmi mladistvo a dodala im dávku ležérnosti. Kožu a denim dopĺňajú pri niektorých modeloch bambusové rúčky, ktoré celkovému dizajnu dodávajú zase veľmi príjemný dovolenkový look. Mimochodom, bambus má pri každom modeli absolútne unikátne sfarbenie, takže dve 100% totožné kabelky nenájdete.

Kolekcia Atlantis pôsobí nadčasovo, sviežo a moderne. K dispozícii je 11 modelov kabeliek, cestovná taška, ruksak a doplnky. Vyzdvihla by som určite rozmanitosť modelov – či už veľkosťou, tvarom alebo samotným prevedením – v kolekcii sú komplikovanejšie maximalistickejšie modely (napr. Khloe Vivisteria, na ktorú kvety nanáša alebo vkladá ručne osobne Dajana) a tiež absolútne minimalistické (napr. Lara, môj favorit). Tým, že sú v kolekcii rôzne veľkosti kabeliek, viete si z nich krásne vybrať podľa svojich preferencií a tiež vašej výšky a kriviek.

Mne sa na prvý pohľad veľmi páčil model Vanda (na fotke v strede), no pri skúšaní som zistila, že s ňou vyzerám humorne – k môjmu štýlu a postave bola príliš veľká. Je to totiž do slova a do písmena PANI KABELKA. Bude ideálna pre vyššie dámy a pre tie, ktoré so sebou nosia v kabelke polovicu svojho života. 🙂 Najvyšperkovanejším modelom a zároveň vlajkovou loďou kolekcie je Karin – má dve bambusové rúčky, džínsový popruh a odnímateľné retiazky a prívesok. Ten si môžete dokonca personalizovať.

Okrem kabeliek nechýbajú v kolekcii ani doplnky – listová či klasická peňaženka, kartovník, opasok, prívesky alebo zrkadielko. Súčasťou kolekcie ja aj denimová cestovná taška a modrý kožený ruksak. Rada by som ešte podotkla, že kvalita hardvéru i šitia je skvelá. Kúsky sú kompletne šité na Slovensku, v Partizánskom, a je vidieť, že všetkým, ktorí sú súčasťou značky, na nej (i výsledných produktoch) záleží.

Odvážna ako slnko, nespútaná ako oceán a divoká ako príroda – taká je Atlantis a rovnako aj žena, ktorá ju nosí. Vyberte si svoj model online alebo navštívte predajne v Bratislave a príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Ak by ste si nejakú kabelku či doplnok z dielne značky Dajana Rodriguez chceli zadovážiť, do 11. júna si môžete uplatniť zľavový kód IVANKA25, s ktorým máte 25% zľavu na všetky produkty v plnej cene.

Love, peace and fashion

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.