.#DOPANDORAStyle & leto (v meste)

V lete mám slabosť na pyžamové kúsky, odhalené ramená, ľahučké šaty, pohodlné overaly a veľké klobúky. Leto, to je pre mňa krásne a zároveň zvláštne obdobie. Takmer celý rok viem, čo budem ktorý deň robiť, kam pôjdem, čo mám v pláne. No toto leto je pre mňa jedna veľká neznáma. Obdivujem ľudí, ktorí si vedia kúpiť letnú dovolenku rok vopred. Ja nemám tušenia, kam by som chcela ísť (najlepšie všade, že áno) a toto leto začínam ešte aj netypicky, v krajine, kde bude pod 10°C a na plavky bude priestor jedine v horúcich jazierkach. Ale teším sa, veľmi. Island je nádherná krajina a ani sa mi nesnívalo, že sa tam niekedy dostanem.

V piatok už odchádzame a ja začínam mierne stresovať. Na jednej strane sa nesmierne teším, no ešte nie som zbalená a už mám ten známy pocit „nieženiečozabudnemdomamámevšetkočosmechceli?“ Najviac sa obávam toho, že mi bude zima, keďže som už „naladená“ na letné teploty. 🙂 Mám však teraz posledné dva týždne silnú alergiu, tak sa neviem dočkať, ako sa jej zbavím.

Pandora & DO kampaň

O tejto milej kampani som Vám písala v článku s maminou, no ak ste ho náhodou nečítali alebo v tom máte „hmlisto“, rada ju opäť priblížim. Aktuálna kampaň nesie meno #DO a nie sú to len také obyčajné dve písmenká, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Okrem toho, že sú súčasťou názvu značky panDOra, predstavujú nekonečno možností. Hlavnou myšlienkou kampane #DO je vnútorná a vonkajšia krása ženy, jej činov a osobnosti. Jej hlavným pilierom je povzbudenie, aby sme verili v to, čo robíme a kým sme.

Možno sa pýtate, čo to má spoločné so šperkom ako takým. Nuž, odpoveď si nájde každý podľa seba, no pre mňa je šperk v podobe prsteňa, náramku či náušníc špecifický doplnok, ktorý mi mnoho pripomína. Pri šperkoch si spomeniem na unikátne momenty, na milé chvíle, na oslavy, výnimočné udalosti či dôležité rozhodnutia.

#DO kampaň je predovšetkým o ženách. Je o ich láske ku krásnym veciam, dobrým ľuďom a svetu, vnútornej a vonkajšej kráse, ambíciách, záľubách, práci a cieľoch. Je o tom, aby sme sa my ženy nebáli robiť dôležité rozhodnutia a najmä, aby sme sa nebáli robiť to, čo samé chceme a po čom túžime. #DO je oslava každého a jedného čarovného momentu v živote ženy. #DO je o plnení snov a túžbe, ktorá dokáže často prerásť do veľkých vecí. #DO nehľadí na to, koľko máte rokov, odkiaľ pochádzate, čo máte za či pred sebou. Nebojte sa povedať svetu, čo si myslíte a čo cítite! Snaží sa Vám ukázať, že dokážete naozaj čokoľvek, čo si zaumienite.

#DOPANDORASummer

 Tento mesiac je kampaň #DO o lete. O lete svetom, o lete slnečnom, o lete v meste, na horách či pri vode. O letnom štýle, ktorý sa často s príchodom slnečných lúčov trošku mení a zrazu sme o čosi odvážnejšie. Ja leto milujem, keďže je pre mňa ešte stále istým spôsobom časom prázdnin. Už síce nie sú také sladké a bezstarostné ako kedysi, no stále má svoje čaro. Môj letný podtatranský outfit (vraj je u nás v lete zima, no mne mierne popradské leto veľmi vyhovuje!) v podobe volánového topu a bielych nohavíc som doplnila novou kolekciou od Pandory, ktorá je veselá a dokonale letná. Najviac sa mi z nej páči farebný kožený náramok s „dovolenkovými“ príveskami a tie chutné hviezdicové náušnice!

Na nohách mám nový typ TOMSiek, ktoré nosím takmer stále. Majú vyššiu podrážku než klasické a sú ešte pohodlnejšie než ich klasické „papučky“. Sú veľmi mäkké a super variabilné. Môj brácho síce povedal, že vyzerajú ako dusená šunka (niečo na tom bude), no sú to asi najlepšie a najpraktickejšie topánky, ktoré aktuálne mám.

Prajem Vám pekný stred týždňa, ozvem sa čoskoro!

 

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: TOMS // Office Shoes, Nohavice: F&F, Top: Shein (online kúpiš tu), Kabelka: F&F, Okuliare: Letnyhit.sk

Šperky: Letná kolekcia Pandora

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.