.ženská sila & Pandora

0 Flares 0 Flares ×

Som žena

Som žena. So všetkým, čo k tomu patrí. Mám svoje vášne, nálady, starosti, lásky, obľúbené podpätky, svoju stranu postele. Niekedy (možno aj často) som prehnane emotívna, z času na čas hysterická a občasne žiarlivá. Som vďačná za každé milé gesto, pekný úsmev a srdečné slová, to nepekné si však zvyknem pamätať viac – väčšinou aj s dátumom, časom a miestom inkriminovanej udalosti a neváham to danému človeku v (ne)vhodnom momente pripomenúť. Zbožňujem farby, kvety a čipku, vyžívam sa v spodnej bielizni a mám plné skrine či zásuvky vecí, ktorých sa nedokážem vzdať.

Som spokojná, keď majú veci svoje miesto, mám však aj dni, kedy sa mi nechce pohnúť brvou a najradšej by som ostala celý deň v posteli. Milujem moju rodinu, priateľa a tiež chvíle, kedy nám je všetkým dobre. Niekedy som k nim zlá, najmä, keď som hladná, ale myslím, že vedia, že to tak nemyslím. Vyhovuje mi, ak má deň svoj rytmus, no sú aj dni, kedy mám vo všetkom chaos a všetko sa kazí. Nikdy nie je všetko ružové, ale poväčšine sa snažím, aby to bolo aspoň čiastočne.

Pandora & DO kampaň

Dnešný článok je tretím pokračovaním #DO  kampane od Pandory, ktorej súčasťou som mala možnosť počas leta byť. Písala som Vám o nej napríklad tu či tu. Keďže sa blížime k záveru leta, je tu posledná téma zo série šiestich čiastkových kampaní spod hashtagu #DO. Ako som už spomínala, tieto dve písmenká nie sú nosným pilierom kampane len tak náhodou. V prvom rade sú súčasťou názvu samotnej značky panDOra, tieto dve písmenká či samotné slovo však predstavujú nekonečný počet možností. Hlavnou myšlienkou kampane #DO je žena a jej krása. Či už vnútorná alebo vonkajšia, na tom vôbec nezáleží. Kampaň sa snaží povzbudiť ženy prostredníctvom vizuálov, blogerov či samotných šperkov, aby verili v to, čo robia a aby boli hrdé na to, kým sú. Krása ženy je bez pochýb nie len v jej výzore, ale aj v jej činoch a osobnosti, ktoré sú často doplnené jej vkusom a štýlom.

#DO kampaň je o ženách. Je o ich láske ku krásnym veciam, dobrým ľuďom a svetu, ambíciách, záľubách, práci a cieľoch. Je o tom, aby sme sa my ženy nebáli robiť dôležité rozhodnutia a najmä, aby sme sa nebáli robiť to, čo samé chceme a po čom túžime. #DO je oslava každého a jedného čarovného momentu v živote ženy. #DO je o plnení snov a túžbe, ktorá dokáže často prerásť do veľkých vecí. #DO nehľadí na to, koľko máte rokov, odkiaľ pochádzate, čo máte za či pred sebou. Nebojte sa povedať svetu, čo si myslíte a čo cítite! Snaží sa Vám ukázať, že dokážete naozaj čokoľvek, čo si zaumienite.

Ženská sila a.k.a. #DOPANDORAShine

Tento mesiac je o ženskej sile. O tej, ktorú máme každá z nás vo svojom vnútri. Niektoré ju ukazujeme viac, iné menej, no na tom vôbec nezáleží. Je tam, nech sa deje čokoľvek. Moja ženská sila pramení z veľkej časti z výchovy a toho, čo vidím doma. Obrovskou inšpiráciou mi je moja mamina. Okrem toho ma inšpirujú aj iné ženy. Bez hanby sa priznám, niekedy som nimi fascinovaná. Som na chlapcov (samozrejme, nemám nič proti ženám či ľuďom, ktorí to majú inak – to len pre upresnenie, keby sa chcel toho niekto chytiť), no ak vidím krásnu ženu, ktorá má charizmu, štýl a názor, neviem z nej spustiť oči. Ani na ulici sa nemám problém otočiť, ak ma niekto niečím zaujme. Práve osobnosť či činy inej ženy ma dokážu často „nakopnúť“, aby som bola lepšou, úspešnejšou a silnejšou ženou!

Najviac ma však hnevá, ak my ženy medzi sebou súťažíme. Miesto toho, aby sme sa navzájom inšpirovali a podporovali, si robíme napriek, ohovárame sa a riešime malichernosti cudzích životov. Prajem si, aby sme spolu konečne držali a využívali tú našu „supersilu“ na veci, ktoré majú zmysel.

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Mango, Sukňa: Sugarbird Košice, Top: Forever 21, Kabelka: vintage, Šperky: Pandora

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Veľmi pekný a jemný outfit. Šperky Pandora úplne Top!
    Zdieľam tvoje „skromné“ želanie. Avšak nemyslím si, že sa to niekedy zmení. Z vlastnej skúsenosti musím podotknúť, že aj najlepšia kamarátka na svete sa zmení v zákernú špinu, ak je čo i len trochu závistlivá….