Čosi o mne.

Čosi o mne

Vitajte na mojom blogu!

Moje meno je Ivana Antal (rod. Petrušová), mám 28 rokov a pochádzam z malého mestečka pod Vysokými Tatrami, zo Svitu. Narodila som sa vo Zvolene, no celý svoj život som strávila pod úpätím našich veľhôr. Som (dnes už bývalou) študentkou bilingválnej sekcie gymnázia v Poprade so zameraním na nemecký jazyk a magisterskou absolventkou žurnalistiky na Univerzite Komenského v Bratislave, kde trávim väčšinu času. Investigatívny novinár sa však zo mňa nestal. Môj smer je už od malička fashion. Všetky tie ženské veci a kecy, akcie, ľudia, emócie, ženská superpower, úspechy, elegancia a lesk života. Všetko to, čo nás ženy dokáže z času na čas (niekoho aj permanentne) potešiť a to, pri čom si dokážeme oddýchnuť.

Blogujem o každodennom oblečení, mojich pocitoch, zážitkoch a ľuďoch, ktorí ma obklopujú. Som človek z mäsa a kostí, úplne normálna baba, ktorá má svoje sny, ciele, starosti, trápenia, strie na stehnách a občasné návaly horka a potu pri pohľade na stav účtu po nákupoch. A som tu, aby sme našli spoločnú vlnu. Vlnu, ktorá nás bude spoločne posúvať dopredu vo svete módy, krásy a tak, všeobecne. Som tu, aby sme sa navzájom inšpirovali a aby som Vám odovzdala to, ako vidím svet ja. Môj svet je plný farieb, doplnkov, topánok, jedla, pohybu, koláčov a talentovaných ľudí. Píšem o všetkom, čo mi je blízke a čo si budem myslieť, že by mohlo byť blízke aj Vám. Sem-tam sa ocitnem na nejakej akcii, testovačke či ochutnávke, tak Vás tam spolu so mnou vždy rada zoberiem. Keď sa chcete pýtať, pýtajte sa. Keď chcete radu, som tu pre Vás.

Mám za sebou spoluprácu s blogom OC Central a stránkou zenskyweb.sk, spolupracovala som ako tvorca/prekladateľ príspevkov do slovenčiny pre marketingové účely jednej z najväčších fast-fashion značiek. Rovnako som spolupracovala s TV JOJ a reláciou Nákupné Maniačky, kde ste ma mohli vidieť ako poradcu.

835C5449

Blog funguje od roku 2010 a od vtedy sa vás snažím pravidelne zahŕňať mojimi myšlienkami, momentami z môjho života, inšpiráciou v podobe outfitov či z času na čas, recenziami na rôzne produkty. V apríli 2014 sa blog presunul pod vlastnú doménu a môžete ho sledovať prostredníctvom Facebook-u či Bloglovin.

Od Februára 2013 som spolupracovala s fotografom Martinom Krystynekom.

Blog, jeho obsah a fotografie mi pomáha tvoriť môj manžel, Peter Antal. Spolu tvoríme tím Sweet Lady Lollipop. Občasne mi vypomáha môj šikovný brat Juraj Petruš, ktorý sa tiež venuje kamere a fotografii.

Neoddeliteľnou súčasťou blogu je aj fotografka & moja dobrá priateľka Natália Jakubcová

Ivana Antal,

.absolútny víťaz kategórie „MÓDA“ v súťaži SUPERBLOGER 2019

.2nd place in Slovak Fashion Blogger of the year 2014 & 2015 & 2017

.Miss Stredných Škôl 2013

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.