.#teampink & víkendový outfit

Dni plynú rýchlo a ja sa s nimi snažím držať tempo. Už ubehol takmer mesiac, odkedy sme sa vrátili z Islandu, a ja mám pre Vás ešte stále v zálohe dva články, v ktorých sa chcem s Vami podeliť o zážitky! Onedlho nás čaká dovolenka pri mori, medzičasom som bola v Nemecku či Prahe a z každého miesta mám niekoľko čarovných fotiek, ktoré Vám chcem ukázať. Tie dni však stále tak veľmi prefrčia, že to vôbec nestíham tak, ako by som chcela. (:

#teampink!

Keď sa ma v detstve niekto pýtal na obľúbenú farbu, bez zaváhania dostal odpoveď: „Ružová!“. Istý čas jej konkurovali odtiene modrej, no na výslní bola aj tak väčšinu času ona a jej 50 odtieňov – od jemnej pastelovej, cez fuchsiovú, až po tú s jemným lososovým nádychom. Pri pohľade do skrine hádam, že slabosť na ružové veci či doplnky mi ostala do dnešného dňa! Nie je síce už taká intenzívna ako v čase, kedy som bola najväčší fanúšik „Spajsiek„, no obliekam si ju stále s rovnakým nadšením.

Dnes, pomerne prekvapivo, som v nej od hlavy až (takmer) po päty. A viete, čo? Svet v ružovej je „fasa“. Trošku gýčový, o niečo viac sladký, no pre mňa dokonale vyhovujúci a teraz počas (lenivého) leta celkom primeraný. Ružovú mám dnes dokonca aj vo vlasoch. Dlhý čas som sa odhodlávala na zmenu a tak som to pár týždňov dozadu vyskúšala. Je pravda, že som vedela, že takáto zmena bude len krátkodobá, aj tak som mala strach, či mi farebné vlasy neostanú navždy, nakoľko niektoré semi-permanentné farby s výraznejšími pigmentmi držia zubami-nechtami.

Našťastie šla táto ružová pomerne rýchlo dole – mala som ju už pred časom na spodných vlasoch a veľmi sa mi páčila, no nevedela som, čo to spraví na celej hlave. Úprimne, vlasy mi najprv pripomínali cukrovú vatu & „granny style“ v jednom – keď som si zvykla, začalo sa mi to páčiť. Najlepšie však tá farba u mňa vyzerá lokálne – buď v štýle ombré alebo na jednotlivých pramienkoch. Po nejakých 4-5 umytiach išla dole úplne prirodzene a bola som celkom rada, že ju nemusím „drhnúť“. To, čo vidíte na fotkách, je stav po troch umytiach a paradoxne, po prvom umytí vyzerala úplne inak (omnoho výraznejšia a sýtejšia) než po tom druhom (podobne ako na fotkách). Do budúcna ostanem asi len pri lokálnych farebných experimentoch. (:

Víkendový outfit

Dnes na ležérnu nôtu – „teplákové“ šaty sú u mňa počas leta must-have. Ideálne na rýchle oblečenie sa kamkoľvek a pri (takmer) akejkoľvek príležitosti. Sú pohodlné, praktické a najlepšie na nich je, že sa dajú nosiť aj s teniskami či športovejšími sandálkami. V teplom počasí, aké bolo po minulé dni, mi v podstate okrem tých šiat a sandálov ani nič iné netreba, takže dnešný outfit berte skôr ako inšpiráciu, kde kúpiť skvelé a nápadité „teplákové“ šaty. Tieto moje sú zo Sugarbird Košice a sú v mojom šatníku už druhé takéhoto typu – pamätáte si na tieto čierne z outfitu v zime? Aktuálne je tento vzor vypredaný, no ďalšie na mojom zozname sú tieto a nebyť toho, koľko som posledné týždne nakupovala, neváham.

Inak, na túto malinkú kabelku sa ma tak často pýtate v správach či komentároch vždy, keď ju postnem! Zbožňujem ju, aj napriek tomu, že chvíľku trvá, kým tam usporiadam všetko, čo potrebujem. Je z Mohito, no kupovala som ju už pred viac ako rokom (či dvoma?) a aktuálne žiadnu podobné nemajú. V zimnej kolekcii bola ešte jej červená a čierna verzia a dodnes ľutujem, že som si ju nekúpila! Aj napriek tomu, aká je maličká, je nesmierne šikovná a nosím ju čoraz radšej.

Prajem Vám úspešný štart do nového týždňa, čoskoro píšem/prispievam opäť! (:

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Šaty: Sugarbird Košice, Topánky: Inuovo // Office Shoes, Kabelka: Mohito, Okuliare: Pickle.sk, Hodinky: 1:Face Watch, Náramky: Cruciani // Blogerinas

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.