. (späť) do školy so ZOOTom

SweetLadyLollipop1

Späť do školy

Už od mala mi mamina vštepovala, že v prvý deň školy sa chodí slávnostne. Pekné šaty alebo sukňa, k tomu nové topánky a vlasy upravené do posledného prameňa. Preto som väčšinu mojej školopovinnej (a neskôr aj tej nepovinnej) dochádzky chodievala ako cukrík. Návrat späť do školy bol po prázdninách v mojich očiach “sviatok” a vždy som sa naň náležite pripravovala. Už niekedy v polovici prázdnin som kupovala nové šaty určené práve na “veľký deň”, doma som si ich pred zrkadlom skúšala a vykrúcala sa v nich. Premiéru však mali vždy až prvý školský deň, kedy som si ich nosenie doslova užívala.

Dodnes sa mi preto začiatok školského roka spája okrem stretnutí so staro-novými tvárami aj s novým pekným oblečením. Ani neviem, prečo to tak vlastne je, že všetky detičky a mládež sú v ten prvý deň tak chutné, vyparádené a zladené do poslednej sponky. Priznám sa však, že by mi nevadilo pozerať sa na “back to school” módu počas celého roka. (: Hádam, že určite to má čo-to dočinenia s prvým dojmom a tým, ako na okolie pri prvom stretnutí pôsobíme. Aj dnes, ak ide človek na pohovor do práce či dôležitú skúšku, dáva si na vzhľade záležať. 

Prvý deň v škole so ZOOTom

Ak nakupujete na ZOOTe a sledujete ich činnosť aj na sociálnych sieťach, určite Vám neušlo, že je to ten najkreatívnejší obchod v slovensko-českých vodách vôbec. Súťaže, projekty, vlastný časopis, množstvo značiek, zastúpenie na festivaloch či veľkých eventoch. ZOOT je jedna veľká šťastná rodina, čo sa odráža aj na ich komunikácií a prístupe k zákazníkom- vždy sú na vysokej úrovni a ja sa nemôžem sťažovať ani na jednu negatívnu skúsenosť.

Tak, ako radostne a profesionálne pristupuje k zákazníkom, pristupuje aj k blogerkám. Okrem toho, že pre Vás (a pre nás) pripravuje rôzne zľavové kupóny (do konca augusta ešte môžete využiť ten môj „SWEETLADYLOLLIPOP“ a máte 10% zľavu na nákup) či súťaže, poteší nás z času na čas aj nejakou výzvou.

Tentokrát sa výzva niesla v spomínanom školskom duchu, takže som si vďaka kľúčovým kúskom zo ZOOTu zostavila outfit pre návrat do školy. Ako som dnes napísala, od mala som bola zvyknutá chodievať do školy upravená, a tak nemohlo v prvý deň vyhrať nič iné, než tieto rozkošné šaty od Chi Chi. Doplnila som ich svetlým kimonom značky Dorothy Perkins a veľkou červenou taškou, ktorú som si minulý týždeň kúpila v Mohito. Do školy je ideálna, nakoľko je jej stredná priehradka vystužená a určená práve na notebook! Mali ju aj v čiernom, no u mňa napokon vyhrala táto. Outfit som doplnila obľúbenými modrými lodičkami a jemnými doplnkami v podobe prsteňov a hodiniek, ktoré mi nesmú nikdy chýbať.

Radosti posledných dní

Mimochodom, už som si aj myslela, že je pre mňa definitívny koniec leta a čakajú ma už len dni plné dažďa (či jesenných outfitov). Mamina však veľmi spontánne a akčne zachránila celú situáciu, takže práve teraz Vám píšem zo slnečného Turecka! (Len dúfam, že tu nebude „bombovo“.) Som tu prvýkrát a je tu naozaj nádherne, no moje pocity Vám opíšem bližšie postupne. Mám pripravených ešte 6! letných (dovolenkových) outfitov, tak verím, že sa nám to spolu s Jurkom (môj mladší brat) podarí všetko zdokumentovať. Je tu nádherné prostredie, bola by škoda nevyužiť to. (: Užívajte ešte posledné letné dni!

Ja posielam pozdrav a neskôr vo forme fotiek možno aj trošku slniečka a tepla. <3

SweetLadyLollipop2 _DSC0696 SweetLadyLollipop7 SweetLadyLollipop3 SweetLadyLollipop4 SweetLadyLollipop6 SweetLadyLollipop5

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Baldowski (Rela), Šaty: Chi Chi Clothing X ZOOT, Kimono: Dorothy Perkins X ZOOT, Kabelka: Mohito, Okuliare: Versace X Eyerim, Hodinky: Timex, Prstene: Swarovski, Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.