.dievča s kvetmi (Jana Kuššová & Ateliér Papaver)

0 Flares 0 Flares ×

DSC_0630_postcard

 

Keď som bola malá, ktosi mi povedal, že hviezdy majú čarovnú moc. Keď padajú, plnia sny. Nám, obyčajným ľuďom, ktorí si to niekedy ani nezaslúžime. Odvtedy vždy, keď vidím nejakú padať, si niečo želám. A niekedy sa tie moje želania, sny a túžby aj plnia. A aj keď viem, že na to, aby bol človek šťastný a sny sa mu plnili, nepostačí iba pád niekoľkých hviezd, verím v to, čo robím, verím sebe, Vám a priateľom a najmä verím v nemožné. Pretože zázraky sa dejú, aj keď o nich niekedy pochybujeme…

Outfit

Outfit síce nie je dnešný (ani včerajší), nakoľko sme fotografie fotili ešte v júni, no poviem Vám, s rovnakou radosťou a nebojácnosťou by som si ho obliekla aj dnes. Veľká sukňa a výrazný veniec vo vlasoch zaručujú, že sa za Vami obzrie 11 ľudí z 10. Či v dobrom alebo v zlom, to už nechám na Vás. Niekto sa usmeje, niekto sa tvári užasnuto, niekto skriví ústa a niekto zamrmle sebe či kamarátke uštipačnú poznámku. Každý sme iný a je celkom prirodzené, že sa nám nepáči všetko, čo vidíme. Ja to akceptujem, ale pravdu povediac, veľmi nerozumiem tomu, prečo majú ľudia tendencie stále niekoho osočovať. Každopádne, obliekam sa vždy tak, aby som sa v daný moment cítila komfortne ja a aby sa to páčilo najmä mne.

Rovnako by ste to mali robiť aj Vy a týmto Vás chcem možno aj trochu povzbudiť, aby ste sa nebáli! (: Nie je nič krajšie, ako keď sa človek cíti sebavedomo vo svojej vlastnej koži.

Tieto venčenky do vlasov od Aničky (ateliér Čarbičková) sú prenádherné. Keď ich mám na hlave, cítim sa ako kráľovná všetkej prírody naokolo. (: Dokážu tak nádherne doplniť úplne jednoduché kombinácie a dodať im farebný akcent! Pri tomto outfite mi kombinovanie veľmi uľahčil a inšpiroval ma. Kruhovú sukňu od českej značky From Kaya With Love som doplnila bielymi šatami zo staršej kolekcie Mohito, ktoré spoľahlivo splnili funkciu topu.

Súťaž s fotografkou Jankou Kuššovou & Papaver

Ak sledujete moju činnosť aj na sociálnych sieťach, určite Vám neušlo, že sme v spolupráci s fotografkou Jankou Kuššovou a ateliérom Papaver robili súťaž o rande fotenie s krásnou kyticou z ateliéru. Do súťaže ste poslali veľmi veľa krásnych fotiek Vás a Vašich outfitov. Chcela by som sa Vám veľmi pekne poďakovať, boli ste úplne úžasní a mňa osobne veľmi prekvapilo, koľko sa Vás zapojilo. Všetky outfity, ktoré ste do súťaže poslali, boli nádherné! Prevažoval krásny romantický retro look a ja sa veľmi teším, koľko štýlových párov behá po Slovensku. <3 Samozrejme, vyhrať mohol tentokrát iba jeden pár (čo ma mrzí, lebo adeptov na fotenie by som mala hneď niekoľko, haha) a ním je manželská dvojica Zuzka & Róbert L.

Prajem Vám, nech sa fotenie podarí podľa predstáv (čo pri Jankinej šikovnosti nebude problém) a Vy ostatní, ktorí ste sa zapojili, nezúfajte! Čoskoro som tu s ďalšou súťažou, ktorá sa síce netýka fotenia, no kto vie, možno čoskoro opäť niečo vymyslíme. :*

Prajem Vám pekný deň.

DSC_0679 1 DSC_0589 2 DSC_0656 DSC_0633 DSC_0651 3 DSC_0622

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Jana Kuššová

Topánky (na fotkách ich veľmi nevidieť, sú to tieto): Buffalo Shoes, Sukňa: From Kaya With Love, Top (v skutočnosti šaty): Mohito /stará kolekcia, Hodinky: Ops! Objects (s heslom “IVANKA20″ máte objednávku so zľavou na novú kolekciu), Čelenka: Čarbičková, Kabelka: Rela

Rúž: Sleek Matný tekutý rúž na pery

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.