.platforma, strapce & brúsená koža.

0 Flares 0 Flares ×

Office botky, sp

Pár článkov dozadu som písala o tom, aké je niekedy super cítiť sa v oblečení voľná! A práve náladu na voľnosť som mala v to ráno, kedy som si obliekala tento outfit. S pánskym nádychom, v zemitých farbách, tak trochu ako ženský Indiana Jones, až na to, že mi chýba klobúk a George Lucas, ktorý by mi pomohol vcítiť sa do mojej role. Kombináciu vojenskej zelenej s brúsenou kožou v ťavej farbe som si bezhranične zamilovala. Síce ju nenosím veľmi často, pretože sa mi niekedy zdá fádna a smutná, v kombinácii so svetlou farbou (krémová, biela, pudrovo ružová) si celkom rozumie a z času na čas padne vhod! Trojkombináciu zelená-hnedá-biela som v tomto prípade doplnila malým farbeným akcentom na kabelke v podobe lososových strapcov a pokiaľ by som mala doplniť ešte nejaký, určite by som zvolila rúž v rovnakej farbe! Tentokrát sa mi však do toho veľmi nechcelo, nakoľko som celé líčenie poňala v ten deň v „lenivom“ duchu, takže sa nič výraznejšie nekonalo.

Žehličky. Presne tie mi pripomínajú tieto (a všetky im podobné) sandále. Sú naozaj divné, no až tak, že sa mi páčia! Po mojej skúsenosti z minulého roku Vám však určite musím potvrdiť, že sú to ideálne topánky do teplých dní! Ja som v týchto minulé leto „prechodila“ svet a toho roku som ich chcela (a potrebovala) doplniť o nový pár. Vyhrali to tieto hnedo-zlaté so strapcami a remienkom okolo nohy. Sú veľmi pohodlné a viem, že ma počas leta určite nesklamú. Hádam, že ich budem mať obuté pomerne často.

Inak, vlasy mám už úplne katastrofálne, okrem odrastov, ktoré by som ešte ako-tak dokázala prežiť, mi celú farbu ťahá do oranžova (to je tak, keď sa človek raz rozhodne pre medené odtiene, už sa ich tak ľahko nezbaví…) a po tom, čo mi vlasy o niečo narástli, je ich strih celkom zvláštny a sú práve v takej tej dĺžke-nedĺžke, takže sa neviem dočkať zajtrajšieho rána, kedy im Zuzka v salóne vdýchne nový život.

Prajem Vám pekný deň!

2 _DSC4178 _DSC4089 6 _DSC4169 5 _DSC4192 4 _DSC4090 1 7 3

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Office Shoes (sandálky Inuovo), Nohavice: F&F, Blúzka: Orsay, Kabelka: Parfois, Sako: F&F, Okuliare: letnyhit.sk, Hodinky: Daniel Wellington

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.