.žlté akcenty & natallipa

N37A6988

Žltá to tento rok u mňa vyhrala na plnej čiare. Pri každom novom nákupe sa obzerám po kúskoch v tejto krásnej žiarivej farbe plnej života a jediné, čo mi ešte v šatníku chýba, je nejaký pekný top, ktorý by moju „žltú armádu“ náležite doplnil. Som veľmi rada, že to v obchodoch túto sezónu hrá rôznymi farbami a vzormi a je naozaj z čoho vyberať! Ešte viac ma teší, že každá farba má niekoľko rôznych odtieňov a práve žltá sa skvelo kombinuje, či už je v teplejších horčicových tónoch alebo ostrejšej žltej. Pasujú k nej najrôznejšie variácie červenej, ružovej, modrej, zelenej či oranžovej a, samozrejme, nič nepokazí ani kombinácia s bielou, čiernou alebo neutrálnou nude!

Počas fotenia, ktoré sme zrealizovali vďaka nápadu blogerky Natálky Pažickej z Natallipa, sme si dali ako kľúčový prvok práve žltú! Myslím, že takéto spolupráce sú skvelým osviežením nielen pre nás blogerky, ktoré máme možnosť bližšie sa spoznať, ale aj pre Vás, keďže môžete vidieť rozličný uhol pohľadu každej z nás! Okrem toho, môžete to poňať aj ako dvojitú inšpiráciu, keďže sme si to dnes s Natálkou pekne „rozdelili“- jedna ležérne a druhá elegantne.

Ja som dnes zvolila moju obľúbenú krajkovú sukňu a biele body, ktoré som doplnila mojím momentálne najobľúbenejším sakom! Majú ho aj v modrej a oranžovej, no ešte sa mi zdá strašne drahé na to, aby som si ho mohla kúpiť v každej farbe, tak trpezlivo čakám na zľavy. Musím však podotknúť, že sa nosí perfektne a veľmi mi vyhovuje jeho strih, ktorý vyzerá dobre v každej kombinácii- či už s džínsami, sukňou alebo šatami. Na nohy zelené lodičky (bohužiaľ, už ich asi nekúpite, bola to limitovaná edícia a mám ich už niečo cez dva roky) ako ďalší farebný akcent, ktorým som chcela doplniť kombináciu biela-žltá.

Čo sa týka „blogerských“ kamarátskych vzťahov, musím povedať, že je skvelé, ako nás takéto veci, spolupráce a stretnutia dokážu spájať! Som rada, že som mohla Natálku a fotografa Tomáša Thurza, ktorý sa nám v dnešnom príspevku postaral o fotky, spoznať a ak nepoznáte ich tvorbu, určite odporúčam nakuknúť. (:

Majte krásny víkend!

N37A6607 N37A6874 N37A6621 N37A6901 N37A6616 N37A6964 N37A6571

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Tomas Thurzo

Topánky: Centro by Natalia Vodianova, Sukňa: tuto, Body: Ebay, Sako: Mango, Okuliare: Mohito, Náušnice: Ludora, Kabelka: Primark

Outfit, ktorý nosí Natálka, nájdete na Natallipa.com

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.