.s kvetmi na šatách & v ruke

Hlásim sa z Islandu! Ak sledujete môj Instagram či Facebook, určite Vám tie krásy neušli (aspoň prostredníctvom fotiek). Je tu naozaj nádherne, príroda tu vyzerá ako z iného sveta. Čierny piesok sa prelína s vlčím bôbom, následne vidíme obrovské vodopády, machom obrastené obrie kamene či ľadovec. Je až neuveriteľné, koľko prírodných divov vzniklo na tak malom území. Sme tu piaty deň a aktuálne sa nachádzame na východnom pobreží, odkiaľ putujeme naspäť na západ po severnom pobreží. Neponáhľame sa, času máme dosť, slnko tu svieti kvôli polárnemu dňu 20 hodín denne, takže máme pocit, že ani nemusíme spať.

Island

Celý juh sme prešli v jednom oblečení, keďže sa letecká spoločnosť rozhodla, že kufre nám netreba a vyskúšajú, či zvládneme prežiť štyri dni bez stanov, výbavy a potrebného oblečenia. 🙂 Zvládli sme to, ale neviete si predstaviť to šťastie, keď kufre včera večer dorazili. O všetkých zážitkoch vám však napíšem po návrate, spolu so všetkými fotkami, verím, že sa Vám to bude páčiť.

Máme sa veľmi dobre, užívame si to tu plnými dúškami, smejeme sa, obdivujeme. Myslím, že sa nám ani nebude chcieť ísť domov. Najskôr som sa bála, že si Island ako dovolenku neužijem, keďže ide skôr o aktívny oddych, no poviem (píšem) Vám, je to ten najkrajší spôsob, ako začať leto. Síce som bola pred odchodom vystresovaná, keďže som večer pred odchodom dopisovala a upravovala formálne stránky mojej bakalárky do tretej v noci a ráno o ôsmej ju bola ešte tlačiť, pričom o druhej sme odchádzali, no napokon som všetko stihla a spokojne si teraz oddychujem na Islande. No a práve sme videli sobov. :O Celé stádo! Už ostávajú len veľryby a tulene. (:

Outfit

Outfit sme fotili doma pod Tatrami, v mojej obľúbenej Spišskej Sobote, kde fotíme takmer všetky outfity. Zbožňujem tie domčeky! Kiež by takto vyzeral celý Poprad. Šaty sú od Sušenky, šikovných ručičiek Čiech, ktoré šijú šaty na mieru v retro štýle. Tieto moje kvetinkové sú to najchutnejšie, čo mi za poslednú dobu do šatníka pribudlo. Ak sledujete môj blog dlho, určite si pamätáte, že práve takéto „školácke“ veci som kedysi s obľubou nosila. Pekný pocit vrátiť sa „ku koreňom“, v šatách som sa cítila ako dievčatko! Ešte s tou krásnou kyticou v ruke, radosť žiť.

Dnes len takto v skratke, čoskoro sa opäť ozvem s outfitom, ktorý mám zo Slovenska v zásobe a po návrate čakajte záplavu Islandu!

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Converse, Šaty: Sušenka, Klobúk: H&M, Košíková taška: Second-hand, Okuliare: Lindex

Kytica: cez Petríka ako prekvapko od kvety.sk

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Rozkošné!
    Fotky z Islandu sleduju každý den, protože se tam v září taky chystáme :)) takže se hrozně těším na články odtud, abych měla nějaké tipy 🙂