casual week(end).

0 Flares 0 Flares ×

1

Pohodový, ležérny, lenivý. Taký je môj dnešný outfit, ktorý sa mi počas nasledujúcich dní bez pochýb stane uniformou. Ideálny na „behačky“, šoférovanie, motanie sa po meste, lenivé raňajky či skvelý víkend strávený najmä oddychovaním. Taký máme presne tento, trávime ho v Bratislave a celkom pekné počasie nám ho náležite spríjemňuje. Zase je to jeden z tej kategórie „celývíkendjeme“, i keď, ani to vlastne nie je tak, že by sme len jedli, no nerobíme nič akčné, tak máme potom pocit, akoby bol našou alfou a omegou sobotno-nedeľných dní plný žalúdok. Priznám sa však, počas týždňa, keď chodím do školy, pracujem, fotím, píšem a mám toho viac, než zvyčajne, jesť veľmi nestíham, takže sa mi vždy stiahne žalúdok, cez víkend si dám pár malých porcií a potom mám pocit, že idem zo všetkého prasknúť. -_- Už som si povedala, že na tom musím popracovať, pripraviť si porcie dopredu a načasovať si jedlo zodpovedne, no zatiaľ sa mi to darí len minimálne. Máte na to nejaké „páky“? Pre mňa je nejedenie celkom „prúser“, najmä preto, že keď som hladná, bývam nervózna (tým pádom aj nepríjemná na všetkých okolo), unavená a bolí ma hlava. Do toho chodievam ešte pomerne pravidelne cvičiť a cítim, že mi chýba potrebná energia. Samej sebe by som si preto rada dala výzvu, zlepšiť sa. (:

Kombinácia army zelenej, oranžovej a džinsoviny je už od začiatku jari jednou z mojich najobľúbenejších. Spolu s pastelovou kombináciou modrá-ružová a triom žltá-magenta-modrá sa stala základom môjho farebného jarného šatníka a ja sa teším na každý slnečný deň, kedy mám chuť práve túto kombináciu vytiahnuť. Kedysi som oranžovú nemohla ani vidieť, tá farba sa mi úplne hnusila, no čím som staršia, tým väčšmi si rozširujem moje farebné obzory a keď sme pár dní dozadu točili spolu s Matejom Zrebným jeho nový vine (bude online čoskoro) v Rooftop-e, kde majú asi XY farebných sprejov, išla som si oči vyočiť, koľko krásnych odtieňov jednej farby môže existovať. Kiež by to tak bolo aj v obchodoch, že každý kúsok si človek môže vybrať hneď v niekoľkých farbách! Musím však povedať, že včera sme sa spolu s blogerkami Rebekou a Lindou v rámci Blogger Shopping Run pomotali v obchodoch a predajne sú naozaj krásne farebné, z čoho mám veľkú radosť. Ak sa obzeráte po niečom pestrom, určite nevynechajte Zaru, kde sa mi páči túto sezónu asi všetko (#bezpeňazí) alebo Mango! V H&M to (konečne po dlhom čase) vyzerá tiež veľmi dobre a je z čoho vyberať- či už krásne farebné vzory alebo basic kúsky v širokej farebnej škále. Ja som dnes skombinovala môj nový oranžový kabát s jednoduchým najpohodlnejším outfitom s teniskami a košeľou.

Prajem ešte príjemný víkend (a veľa dobrého jedla)! (:

DSC_0196 DSC_0126 DSC_0209 DSC_0169 DSC_0147 DSC_0183 DSC_0096 DSC_0077

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martina Cimermanová

Topánky: Nike Air Huarache Run Ultra Jacquard// Obuvame.sk, Džínsy: Lindex, Zelená košeľa: H&M, Košeľa: vintage, Kabát: Lindex, Okuliare: Guess, Kabelka: Tous, Náramok: Lindex

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Já musím říct, že oranžová barva se mi nikdy nelíbila a stále jsem jí nepřišla na chuť.. ale třeba se to změní, stejně jako s šedou, kterou jsem si letos konečně (po 23letech) docela oblíbila 🙂