prvý jarný.

5

Slnko v tvári, lodičky na nohách a obľúbená Á-čková sukňa- pre mňa ideálna trojica na užívanie si prvého oficiálneho jarného dňa, ktorý sa toho roku viac než vydaril! Ráno to síce vyzeralo všelijak, no okolo obeda sme sa už s úsmevom na tvári a teplými lúčmi prechádzali mestom a poviem/píšem Vám, nie je nič krajšie, ako nedeľná pohoda plná slnka. (Ok, až do momentu, kedy si človek spomenie na plnú mailovú schránku a množstvo roboty, ktoré ho neskôr čaká, ale nech aj!) Víkendy v Bratislave mám rada. Staré Mesto sa vyprázdni, ulice sú pokojné a život ide zrazu omnoho pomalšie. Koláče chutia sladšie, káva intenzívnejšie. Spoza okna vidieť mamičky a ich detičky, kde-tu nejakého psíčkara. Kaviarňových povaľačov, ako sme my dvaja s Petrom, nájdete v ich obľúbených podnikoch. U nás vyhráva bez pochýb Mondieu na Laurínskej. Čokoláda, káva s čokoládou, čokoláda, čokoládový tart, čokoláda, palacinky, čokoláda- raj pre mlsné jazýčky. Keď za mnou Petrík príde cez víkend do Bratislavy, jeho spoločnú návštevu si nemôžeme nechať ujsť. Auto nechávame o pár ulíc ďalej a už cupkáme doplniť zásoby cukru v podobe sladkej antistres bomby. Ja by som si tam už pomaly aj mala platiť prenájom stoličky, tak často tam chodím…

Keď sme už dnes teda mali tú jar, rozhodla som sa pre tematický príspevok plný farieb. Môj outfit sa síce nesie v triu biela-ružová-modrá, no zeleno-žlté pozadie tomu dodalo ešte poriadny extra náboj energie! Je úplne skvelé, ako príjemne dokážu farby na človeka pôsobiť. Niekedy stačí naozaj len malý farebný akcent a človek sa zrazu cíti úplne inak. U mňa dnes však vyhralo viac farebných akcentov, a to modrá bunda, ktorú som si pred niekoľkými rokmi priniesla z obchodu Morgan v Paríži a sukňa plná kvetov z Mohito, ktorú som kupovala v minuloročných zľavách za skvelú cenu.

Prajem Vám úspešný (a najmä efektívne krátky) týždeň ❤

_DSC3542 4 _DSC3550 2 _DSC35523 _DSC3538 1 _DSC3507

_DSC3547

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: F&F, Sukňa: Mohito, Body: Ebay, Bunda: Morgan. Kabelka: Zoot, Prsteň: Swarovski, Okuliare: Furla

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.