.široké nohavice & platformy

0 Flares 0 Flares ×

FB

Móda sa každoročne mení a s novou sezónou vystupujú do popredia iné trendy. Túto sezónu sú podľa viacerých zahraničných magazínov v kurze strapce, brúsená koža, viazanie okolo krku (ktoré mojím širokým ramenám vôbec nelichotia), džínsovina či plisované materiály. Na nohy nízke šlapky alebo opačný extrém, vysoké platformy. V podstate je však úplne jedno, čo si oblečiete, keďže trendový je dnes najmä úsmev a štýl, s ktorým sa vie človek stotožniť. Ak máte radi sukne, noste ich. Ak obľubujete športový štýl, nech sa páči. Nájdite si svoje obľúbené strihy a vybláznite sa tak, ako chcete. V móde sa fantázii medze nekladú a stačí, ak sa „vo svojej koži“ budete cítiť dobre. V móde tu už všetko bolo, či už sú to geometrické vzory, minišaty, široké oversized strihy, kvetinové vzory alebo colour blocking. Tie najväčšie „bomby“ sa s určitým časovým odstupom vrátia na výslnie a my sa tešíme, že tá dvadsaťročná džínsová bunda po mamine, ktorú by sme dva roky vzad najradšej vyhodili do koša či spálili v krbe, visí ešte stále v skrini a je dnes najväčšou hitovkou.

Ja som si pár rokov dozadu obľúbila široké nohavice, ktoré pripomínajú sukňu a sú tým najviac pohodlným kúskom na svete! Mám radosť, že v obchodoch ich je teraz vidieť stále viac a mne túto sezónu pribudli v ďalšej farbe. K outfitu ma inšpirovala moja mamina, ktorá si tieto červené nohavice kúpila ako prvá a ja som sa do nich okamžite zamilovala. V kombinácii s vysokými platformami, ktoré sú ľahučké ako pierko, je ich dĺžka úplne ideálna. Na širokých nohaviciach mi najviac vyhovuje, že sa v nich cítim tak, akoby som nemala ani nič oblečené a veľmi pekne predĺžia a zoštíhlia postavu. Dnešný outfit je s jemným retro nádychom a dominujúcou červenou, ktorá je pre mňa stále jedna z naj farieb v šatníku. Vlasy som zapletala spôsobom „hop alebo trop“ a celkom ma prekvapilo, keď sa mi podaril, keďže mám teraz kratšie vlasy. 😀 Návod Vám však natočiť neviem, aj keď ste si ho už viacero ráz pýtali. Robím si to s predklonenou hlavou, takže by to asi nemalo význam. (:

DSC_4087

Zároveň by som Vás veľmi rada pozvala budúci týždeň do Satori Stage v Bratislave! Regina Varlová a Martinka Cimermanová, ktorá je aj autorkou dnešných fotografií, sa rozhodli pripraviť zaujímavú sériu ON STAGE rozhovorov, ktorých hosťami bude niekoľko fashion či foodblogerov a fotografov. „Rozprávať sa budeme o tom, čo ako a prečo tvoria, ako začínali, s akými problémami sa vo svojej práci potýkajú aj o tom, v čom vidia rozdiely v tejto branži na Slovensku a v zahraničí. Diskusie budú moderované, čo ti ale nemôže brániť sa našich hostí čokoľvek zaujímavé opýtať. “ Veľmi sa teším, že ma dievčatá pozvali a vybrali si ma ako prvý „exemplár“. Keďže túto sériu otváram, budem veľmi rada, ak sa prídete pozrieť a spolu si užijeme skvelý pohodlný večer v dobrej atmosfére. Stretneme sa 17. mája o ôsmej večer, detail udalosti nájdete tu a ja sa budem na Vás a Vaše otázky veľmi tešiť!

DSC_4120 DSC_4236 DSC_4248 DSC_4215 DSC_4131 DSC_4217 DSC_4100 DSC_4173

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martina Cimermanová

Topánky: Rela.sk, Nohavice: Orsay, Tričko: vintage, Bunda: Orsay, Kabelka: Mango (teraz v zľave :)), Okuliare: Reserved

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.