.žltá & čierna

21.3

Pôvodne som vôbec nemala v pláne pridávať tento outfit dnes. No pri pohľade von oknom z mojej izby vo Svite som usúdila, že ak máte z tohto počasia rovnako divnú náladu ako mám ja (prípadne bývate v rovnakom podnebí/meste/počasnom pásme- hej, viem, že také pásmo, dokonca ani slovné spojenie, neexistuje), mohli by Vám tieto slnečné fotky a žiarivá žltá farba kabátu v kombinácii s bodkami a prúžkami vyčarovať úsmev na tvári. Alebo aj nie, veď to už je na Vás.

Každopádne, musím sa Vám priznať, v poslednom čase nemám rada nedeľu. Resp. jej poobednú časť, pretože odkedy bývam medzi dvoma kútmi Slovenska a môj školský rozvrh začína v pondelok o 8:10 (to, že končí už v stredu, pričom v utorok mám len jeden predmet, spomínať nebudem :D), nedeľa znamená tieto kombinácie:
balenie-presun
balenie-lúčenie
lúčenie-smútok
smútok-depresia
depresia-koláče

Navzájom sa zvyknú prelínať, no nie je to pravidlo, ale je zaručené, že niektorý tento bod sa v nedeľu vždy vyskytne. Tak napríklad, dnes to bude balenie-presun, do toho určite pribudne aj lúčenie-smútok, no a na záver by chcela prísť aj depresia a koláče, no tie tento víkend nemáme, lebo prerábame kuchyňu, takže asi len tá „depka“. A viete, čo je to depresia bez koláčov? Strašná tyrania…Práve som si však uvedomila, že tento príspevok chcel byť pozitívny, slnečný a plný energie a akosi som skĺzla presne tam, kam som nechcela!

Nič to, vy „nedeľujte“, užívajte si, ja idem pozrieť, či sa v našej momentálnej pseudokuchyni nenájde niečo, čo sa podobá na koláč a prípadne sa inšpirujte na nasledujúci týždeň týmto outfitom! Je pohodlný, ležérny, s jemnou dávkou dievčenskosti a najmä, veľmi pozitívny. (:

Prajem Vám úspešný týždeň.

IMG_7076

IMG_7031 IMG_6970IMG_7065IMG_6988 IMG_6992 IMG_7028 IMG_7008 IMG_7067 IMG_6994 IMG_7061

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: svettopanok.sk (stará kolekcia), Silónky: Calzedonia, Sukňa: Sinsay, Sveter, Top: neznáma značka z US, Kabát: Mohito (stará kolekcia), Kabelka: Lindex, Hodinky: Daniel Wellington

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.