.vtáčikovo

1

Nie je na škodu nahliadnuť do mamininej skrine! Naozaj, že nie. Aspoň teda do skrine tej mojej maminky, ktorá má, ako som nedávno zistila, snáď ešte viac vecí ako ja a to už je čo povedať! Krásne šaty striedajú ešte krajšie saká, do toho asi desať rôznych komínov nohavíc a pomedzi to blúzky. Keďže máme (takmer) rovnakú veľkosť, čas od času, keď som doma vo Svite, nakuknem aj do jej šatníka a požičiam si niečo, čo mi „trkne“ do oka. Práve taký kúsok som si uchmatla prednedávnom. Táto blúzka s potlačou vtáčikov je jednoducho rozprávková! Pôvodne sa to predáva ako šaty, no na také „mini“ odvahu (a už ani vek) nemám, takže sme to pretransformovali do pohodlnej padavej blúzky, ktorá rozžiari každý deň. Blúzku som jej kúpila už dávnejšie ja, no mám podozrenie, že ju veľmi nenosí. 😀 Každopádne, teraz už bude vedieť, s čím a ako ju kombinovať, tak verím, že si ju oblečie viac, než len jedenkrát v roku. Ja som ju skombinovala s nohavicami v lososovej farbe, ktoré sú mi, ako som zistila, o dosť väčšie, než keď som ich kedysi nosila, takže som ich pri vrátení blúzky do mamininej skrine šupla na kôpku s jej nohavicami, keďže jej sedia omnoho lepšie. Musím však povedať, že práve v tomto outfite mi vyhovovalo, že nie sú tie nohavice upnuté, rovnako tak aj celková voľnosť materiálov.

Tento víkend mám, dalo by sa povedať, „učenlivý“, čo bude v podstate charakterizovať aj nasledujúce dva týždne môjho života. Pravdu povediac sa mi však do toho vôbec nechce, najradšej by som si už užívala voľno a venovala sa čomukoľvek inému. Motiváciou však pre mňa je to, že ak to všetko zvládnem na prvý šup, prázdniny budem mať tento rok o čosi dlhšie, než som mala ten minulý. A to znie celkom lákavo. (:

Ako trávite víkend Vy? 🙂

_MG_0938 _MG_0936 _MG_0934 _MG_0943 _MG_0940 _MG_0945 _MG_0953 _MG_0962 _MG_0968 _MG_0972

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Richard Orszagh

Topánky: Aldo (ZOOT), Nohavice: H&M, Blúza: maminina (kúpiš tu), Kabelka: New Look, Kabátik: Zara, Okuliare: Guess

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.