sivý klobúk & kabát.

1

 

Viete, čo je v januári ešte horšie ako skúškové? Zľavy v obchodoch. Naozaj! Idete sa len tak prejsť do mesta a tu zrazu na Vás vyskočí obrovský nápis „SALE/ZĽAVY/RABATT“. Ako správny shopaholic sa necháte náležite zlákať a už sa hrabkáte v stojanoch s červenými cenovkami, skúšate viac ako maximálny povolený počet vecí v kabínke a modlíte sa, aby ste už nikde nevkročili. A potom prídem domov, otvorím prehliadač a prvá reklama, ktorá na mňa pozerá, sú topánky a nad nimi nápis „This is so you!“. Vážne? Takto ma trestať?! A verte mi, že tie topánky boli naozaj „so me“… Ale! Už nenakupujem blbosti. Čestné tatranské! (Viem, že to má byť skautské, ale nie som skaut, tak nemôžem.) Iba to, čo naozaj potrebujem, čo sa mi hodí a vynosím to. Tak napríklad dnes, som skoro od hlavy po päty oblečená v úlovkoch zo zliav (rozprávať  by Vám o tom vedela najmä moja kreditka), ale všetko sú to veci, ktoré sú praktické, ľahko skombinovateľné a veľmi pohodlné. Čižmy ste mali možnosť vidieť v minulom outfitovom príspevku a budem ich nosiť až do úplného rozpadnutia (čo, dúfam, nebude tak skoro). Celkom prekvapivou kúpou pre mňa osobne bol však tento kabátik! Našla som ho v Reserved, na vešiaku vyzeral veľmi neforemne, keďže je z neoprénu, no v mojich očiach mal pomerne veľký potenciál. Tak som si ho vzala vyskúšať a ako vidíte, aj som si ho z obchodu odniesla! Na to, aký je tenký, je naozaj prekvapivo teplý a veľmi sa mi na ňom páčia koženkové detaily na rukávoch a prednom leme. Veľký šál je počas chladnejších dní „must have“ a biely roláčik, ktorý mi v mojom šatníku doteraz chýbal, je ten najteplejší a najmäkučkejší sveter vôbec. Sivý klobúk mi priniesol Ježiško-maminka a ja sa z neho nesmierne teším, pretože má úplne iný strih, než majú moje ostatné klobúky.

Pri foteniach s ľuďmi, s ktorými tvoríme spolu častejšie, sa vždy cítim veľmi príjemne. Autorom mnohých fotiek na blogu je aj Pavol, ktorého fotky nesú veľmi osobitý „rukopis“ a ja sa nich vždy nesmierne teším. (Samozrejme, vždy sa teším aj na fotky od iných mojich šikovníkov, s ktorými spolupracujeme!) Pamätám si na naše prvé fotenie. Mala som na sebe modré Superga tenisky a bola jeseň. Spolu s Paľkom sme stúpali kopcami v okolí Palisád a fotili. Potom našiel jeden skvelý krík a prikázal mi „ponoriť“ sa do jeho konárov. V mojej hlave zasvietila výstražná kontrolka s nápisom „WTF?“. Čo to bude za street style fotka v konároch? Ale budiš. Ponorila som sa a výsledkom bola taká fotka, že som odpadla! A vždy, keď mi Pavol napíše, že môže fotiť, sa veľmi poteším. Lebo viem, že výsledok bude stáť za to. (:

Ako sa Vám páči dnešný outfit či fotky? Už ste niečo ulovili v dobrých výpredajoch? Pochváľte sa!

Majte pekný deň. Čoskoro sa ozvem s cukríkovým outfitom a fotkami od Ninky <3

 

SLL_06 2 SLL_16 4 SLL_01 6 SLL_14 3 5

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Pavol Gemeiner

Topánky: Baťa, Sukňa: Sinsay, Rolák: Lindex, Kabát: Reserved, Šál, Rukavice: Primark, Klobúk: od Ježiška :). Kabelka: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Musím povedať, že mňa zľavy v kamenných obchodoch nechávajú úplne chladnú, ale zato internetové výpredaje, to je to skutočné peklo. Tento mesiac už som minula vo výpredajoch asi 350 EUR, a to je ešte len v polovici. Kreditnú kartu zamknúť a tváriť sa, že neexistuje.

  • Já jsem si byla přesně takhle udělat nějakou malou radost za splněnou zkoušku – najednou jsem měla v kabince asi tisíc věcí a přepočítávala si, kolik z toho si můžu odnést sebou domů .. No, můj účet hodně zaplakal, ale já byla šťatsná a odměněná 😀