ružový kabát s kožušinkou & modrá.

0 Flares 0 Flares ×

1

Takmer som zabudla, aké skvelé je nosiť farby! Poslednú dobu sa totiž veľmi často uchyľujem k červenej, čiernej a sivej, pretože mi to tak najviac vyhovuje, no s týmto outfitom som si pripomenula, že nosiť farby počas zimného obdobia vôbec nie je na škodu a človek má hneď aj lepšiu náladu. Je síce pravda, že v daný deň nebolo v Bratislave vôbec cítiť, že je zima, nakoľko snehu nikde (a ešte mám na nohách aj lodičky, keďže bolo fakt teplo), no aj keby bol sneh, neváhala by som ani minútu, lodičky vymenila za členkové čižmy a tešila sa z tohto ružového kabátu! Farby mi počas pochmúrnych dní vždy vedia spestriť deň a keď niekoho vidím kráčať po ulici v čomsi farebnom, poteším sa. Mám skúsenosť, že veľa dievčat a žien sa farieb bojí, a to najmä v období jeseň/zima, no verte mi, nie je nič lepšie, než „očista“ od čiernej. Aspoň raz za čas.

Momentálne sa už vytešujem doma zo snehu! Fotky vznikli vďaka fotografke Nine Skalíkovej (s ktorou rozhovor nájdete aj v aktuálnom vydaní WomanMan Magazine) počas tohto týždňa v Bratislave a sama som bola prekvapená, aké príjemné počasie v ten deň bolo. No už v stredu, kedy som cestovala domov vlakom a obchádzali sme Kráľovú Lehotu, som vedela, že pod Tatrami na mňa čaká rozprávková krajina. A aj tak bolo! Včera sme sa boli lyžovať a je perfektný rýchly sneh, len si ho teraz užívať a užívať, takže ak plánujete počas víkendu nejaký ten svah, určite choďte. Ešte je vonku aj tak nádherne! My chodievame na svah SkiTatry do Lopušnej Doliny, ktorý máme v podstate za domom a vždy si tam zalyžujeme najlepšie.

Majte skvelý víkend!

835C0149-Recovered 835C0168 835C0303 835C0256 835C0226 835C0282 835x

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Nina Skalíková

Topánky: H&M, Pančušky: Bepon, Šaty: odtiaľto, Kabelka: Pinkhead.eu, Rukavice: Orsay, Okuliare: Mohito, Kabát: tuto, Šál: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.