červený kabát & rolákové šaty.

1

Dnes je pondelok. Taký ten poriadne hnusný a hmlistý deň, kedy by sa mi najviac páčilo ostať v posteli s čajom v ruke a s knihou v tej druhej. Alebo pod perinou len-tak pozerať obľúbený seriál a tešiť sa, že netreba nič robiť…Veru, to by sa mi páčilo! Ale realita je taká, že ja momentálne skúškujem (a vy možno rovnako), popri tom podľa možností pracujem (moju „prácu“ môžete vidieť napríklad aj tu alebo tu a ešte aj inde, ale o tom potom), stresujem a snažím sa z toho všetkého vyviaznuť bez väčších ťažkostí. Myslela som si, že by mi k tomu mohli dopomôcť sladučké koláče, tzv. antistres v čokoládovej forme, ale zatiaľ to tak veľmi nevyzerá. Tiež som si myslela, že by mi k tomu mohlo pomôcť online šantenie sa (tak tieto mám už doma a zajtra si musím ísť do ZOOTu po tieto, lebo veď jar je už za rohom), ale moja peňaženka nesúhlasí,takže ju budem musieť asi rešpektovať.

Každopádne, čo mi pomáha dozaista, je pohľad na tento červený kabát, lebo veď keď už budem hlúpa, tak nech som aspoň chic…Je neskutočne teplý (čo sa mi vôbec nechcelo veriť, lebo na prvý pohľad na to vôbec nevyzerá), má nádhernú sýtu farbu a skvelo sa mi hodí k novým pleteným rolákovým šatám s čipkou, ktoré nosím v poslednej dobe asi najradšej a najčastejšie. V novoročných zľavách sa mi podarilo uchmatnúť pre seba i pre maminu (#dvojička) aj ideálne čižmy nad kolená, po ktorých som tak veľmi túžila! V obchode „čučali“ úplne nenápadne, zrolované a pokrčené na nízkom stojane, takže ich nebolo ani vidieť. Ale práve takéto nepovšimnuté veci ma vedia zaujať vždy najviac, takže som ich hneď chytila a zistila, že sú najsuper! Majú nízky podpätok a sú nesmierne pohodlné. Stáli smiešnu sumu a vidím to tak, že ich na mne uvidíte viac než často.

Majte fajn týždeň, nech sa darí! (:

IMG_2162 4 IMG_2178 2 IMG_2147 3 IMG_2193 IMG_2211

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Čižmy: Baťa (online vypredané, podobné tu), Šaty: Shein, Čiapka: z Poľska, Kabát: tu, Okuliare: Mohito, Šál: second-hand, Rukavice: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.