.kolekcia Simona Krainová & Bepon

Pamätáte si na spoluprácu slovenskej značky Bepon a šperkárky Petry Toth? Minulý rok spojili sily, dali hlavy dokopy a po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce uzrela v polovici novembra svetlo sveta limitovaná kolekcia pančušiek s rozpoznateľným Petriným rukopisom. Ženy po celom Slovensku (vrátane mňa) nosili (či dodnes nosia) šperk v podobe pančušiek a „limitka“ vtedy spustila hotový ošiaľ.

Niet sa čomu čudovať, toto spojenie bolo už vopred predurčené na úspech! My Slovenky predsa milujeme krásne vzory inšpirované slovenskou tradíciou a v neokukanom prevedení pančušiek boli o to väčším lákadlom. Čo však my ženy milujeme rovnako (a možno aj trochu viac), je cítiť sa sebavedomo. Sebavedomo, atraktívne, sexi, zvodne a žensky. Možno nie stále, možno nie všade a s každým, no v tej správnej chvíli si dokážeme tieto pocity vychutnať plnými dúškami. Povedzme, že aj toto sú dôvody, prečo sa tento rok „história“ opakuje a Bepon si na jesennú spoluprácu pozval ďalšiu šikovnú a ambicióznu ženu.

V hlavnej úlohe: Simona Krainová

Tento raz je ňou Simona Krainová, ktorá je pre mnohých zosobnením práve spomínaných atribútov. Ja Simonu vnímam od útleho detstva zo stránok časopisov či módnych kampaní, aktuálne aj skrz jej spolupráce s rôznymi značkami a vďaka sociálnym sieťam. Jej meno je pojem a je len málo ľudí, ktorí o nej ešte nikdy nič nepočuli. Ja sa musím priznať, že nikdy nepatrila k mojim idolom. Respektíve, aby to nevyznelo inak, než to myslím – mám k jej osobe neutrálny vzťah. Je to najmä z toho dôvodu, že je medzi nami generačný rozdiel a nikdy som nejako bližšie neskúmala všetky jej aktivity či súkromný život. V čase jej najväčšieho „boomu“ som bola príliš mladá na to, aby som ju dokázala plnohodnotne registrovať a povedzme si úprimne, Spice Girls či Shakira moju generáciu jednoducho nadchli viac.

Jej tvár však poznám a samozrejme, ako žena žene sa mi páči a vyslovujem úctu a obdiv. Je krásna, skúsená a pracovitá. Uznávam jej nasadenie a držím palce, nech sa jej takto pekne darí aj naďalej. Nepochybujem o tom, že „značka jej osoby“ bude v podvedomí nás všetkých ešte dlhé roky. Trošku som však odbočila od toho, o čom som pôvodne chcela…

Kolekcia Simona Krainová & Bepon

Nová kolekcia je dokonale ženská a príťažlivá. Je rafinovaná a nápaditá, s modelmi, ktoré sú neprehliadnuteľné a zľahka „šteklivé“, no pritom stále dostatočne jemné a nežné. V kolekcii si nájde každá z nás to svoje – pre odvážne sú tu pančušky s podväzkami, pre originálne pančušky s kameňmi a pre romantičky pančušky s kvetovanou zamatovou čipkou. Bepon však túto spoluprácu posunul opäť o čosi ďalej – v kolekcii sú okrem pančušiek aj dámske body či darčekový set pánskych elegantných ponožiek.

Jednotlivé kúsky z kolekcie sa veľmi ľahko kombinujú. Dominuje čierna farba, ktorá je na niektorých modeloch doplnená farebnými detailmi v podobe kameňov. Nosnými prvkami sú zamat, čipka či krajka a kolekciou sa nesie elegantný „lady“ nádych spolu s vintage iskrou. Mojimi absolútnymi favoritmi sú pančušky Koketný podväzok a body Milovaná krajka, no musím povedať, že sa mi veľmi páči kompletne celá kolekcia! Už pri prvom pohľade vo mne kolekcia evokovala také tie „Marilyn Monroe vibes“ – je štýlová a plná sexepílu.

A k tomu tiež super fotogenická! Spolu s dievčatami, modelkami Bibi Baltovič & Jankou Slačkovou, sme v hoteli Roset zapózovali fotografovi Matúšovi Pastorovi a vznikol tak tento skvelý módny editoriál, ktorý zachytáva okrem horúcich pančuškovo-bodyčkových noviniek aj všetky typické ženské radosti pred GNO – prípravy, make-up, smiech, pohárik sektu či večnú nerozhodnosť vo výbere toho pravého outfitu! Fotenie bolo rýchle a veľmi príjemné. Tú chvíľku počas poobedia som si veľmi užila a som rada, že vďaka spolupráci s Beponom mohol na blog pribudnúť aj takýto, o čosi netypickejší obsah v „časopisovom štýle“. Cítila som ako vo filme Charlieho anjeli alebo Sex v meste. 😛

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Matúš Pastor

Tento článok vznikol v spolupráci s BEPONom.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.