.festivalová sezóna & „pyžamový“ komplet

Vrátiť sa z príjemných 17° do tridsiatok nie je veru žiadna sranda. Aspoň nie pre mňa. Ako „dievča z hôr“ som bola zvyknutá na príjemné a znesiteľné leto, tu v Bratislave sa doslova varím. Najlepšie mi je, keď nemám na sebe nič, no uznajte, tak by som po vonku chodiť v lete asi nemohla a reku, aká by som to bola potom blogerka…Už asi nie veľmi „fešn“, všakže?

Život

Sme späť z Islandu a pomaly sa snažíme aklimatizovať, či už z pohľadu počasia alebo pracovného života. Bolo nám krásne, no je čas (aspoň na chvíľu) makať a zaradiť sa do kolobehu. Tak na tom pomaly pracujem a idem sa vrhnúť na tých tisíc e-mailov, ktoré som z Islandu nemohla (či nechcela?) riešiť. V priebehu týždňa dám dokopy fotky a pomaly budem publikovať aj islandské články, nech máte čo čítať a obzerať. (: S Peťkom nás čaká spustenie pár projektov, na ktorých sme pracovali a ja sa teším, ako to celé dopadne. Onedlho vám o nich určite napíšem!

Festivalová sezóna

Počula som, že polovica Slovenska je na Pohode. (: Neviem, čo je na tom pravdy, no ak náhodou čítate tieto riadky a práve sa tam nachádzate, užite si to! Ja ju tento rok nestíham, no teším sa na august, kedy sa určite vidíme na GRAPE, ak sa tam náhodou chystáte. Ako sme pristávali na letisku v Budapešti, videli sme húfy mladých ľudí smerujúcich na Balaton Sound a až mi prišlo ľúto, že som to nezaregistrovala skôr. Keby som si bola pozrela line-up interpretov už predtým, asi by som smerovala rovno z Islandu na tento fest! Tak snáď o rok. (:

Čo nosíte na festivaly či hudobné koncerty? Ja sa poväčšine snažím prispôsobiť oblečenie miestu a podmienkam, kde sa udalosť koná. Páči sa mi však, že na takýchto udalostiach sú ľudia odvážnejší, hravejší a viac extravagantní. Keby som tento víkend smerovala na Balaton Sound či Pohodu, pravdepodobne by bol jeden z mojich outfitov práve tento!

Outfit

V teplých dňoch na sebe neznesiem viac než jeden kúsok odevu. Najideálnejším kúskom je pre mňa v lete bez pochýb overal, ktorý nosím najčastejšie a stále pozerám na webe, či nejaký pekný neobjavím. Je skvelý na pláž cez plavky, do mesta k teniskám či na večer s nejakým pekným kimonom a sandálkami. Okrem toho, že je veľmi variabilný, je v mojich očiach aj super praktický. Ok, na záchode je to s ním trochu viac sranda, než by sa patrilo, no inak si neviem predstaviť nič lepšie – oblečiem a idem. Mojím druhým najobľúbenejším kúskom sú bez pochýb šaty, ktoré by som mohla nosiť stále – či je leto alebo zima.

Tieto prázdniny je však absolútnym víťazom rýchlych a praktických odevov tento komplet. Sukňo-šortky s krátkym volánovým topom som pred odchodom na Island nosila asi týždeň vkuse a v istých momentoch som sa cítila aj trápne, že mám na sebe znovu tú istú kombináciu. Nosí sa však tak dobre! Je z materiálu, ktorý je podobný ľanu, ľahučký a príjemný na nosenie. Kombinovala som ho už aj s podpätkami a hladkým účesom, kedy vyzeral elegantne, najviac sa mi však páči v takomto festivalovom štýle s nádychom new school R’n’B (J.Lo, Anastacia, Xtina). Doplnila som ho sandálkami s platformou a jednoduchou koženou kabelkou. Na ruku pár náramkov a na krk obrí náhrdelník, ktorý spoľahlivo vyplnil inak nudný a prázdny výstrih.

Prajem Vám pekný záver pracovného týždňa (či nejaký ten festival), čoskoro sa ozvem!

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Pull & Bear, Sukňa & top: Shein (dostupné online tu), Okuliare: Guess, Kabelka: PURE, Náhrdelník: Matilda Makes, Náramky: Cruciani // Blogerinas, Náušnice: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.