.lingerie look & Vlado Vojtela

0 Flares 0 Flares ×

DSC_8325

Jednou z vecí, ktoré ma vedia pri prvých stretnutiach so známymi-neznámymi ľuďmi potešiť, je to, ak si s daným človekom sadnem. Vždy, keď ma čaká fotenie s niekým novým, tajne dúfam, že to bude moja krvná skupina a o to ľahšie sa nám bude fotiť a spolupracovať. S Vladom Vojtelom, ktorý má na svedomí tieto fotky, a jeho priateľkou Simonkou (ktorá fotila na film) som si najskôr dlhšie písala a dohadovali sme sa na fotení v Bratislave. S technikou a úsmevom na tvári „dofrčali“ z Nitry a ja som už v prvých minútach vedela, že fotenie bude veľmi vydarené nielen vďaka ich šikovnosti a profesionalite.

Boli veľmi príjemní a fotilo sa mi s nimi úžasne! Dnes by som Vám rada ukázala prvú sériu fotiek, ktorú sme spolu dávnejšie nafotili. Ja som sa nahodila do, pre mňa mierne netypického, drzejšieho looku v štýle „lingerie“ trendu, vyvetrala môj obľúbený bralet a šortky s čipkou.

Radosti posledných dní

Momentálne mám trochu rýchle obdobie, keďže som sa posledné tri dni balila, sťahovala z jedného konca Bratislavy na druhý a presúvala sa s dvoma plnými autami naprieč našou malou krajinou. Kedykoľvek ku mne niekto prišiel v Bratislave „na návštevu“, prvé slová boli v štýle: „Ty máš teda vecí!“ Pravdu povediac, nikdy sa mi nezdalo, že mám toho veľa. Plné stojany oblečenia, police s topánkami a držiaky na šperky, to som jednoducho ja a myslím, že každému, kto ma pozná, to všetko prišlo viac-menej prirodzené. A mne sa to zdalo prirodzené ešte o to viac, že sú to všetko moje „čarachy“, ktoré mali svoje pevné miesto a boli po ruke vždy, keď som ich potrebovala.

Bývali sme na okraji Starého Mesta, na poschodí rodinného domu, ktoré bolo obrovské a spolu so spolubývajúcimi sme tam mali každý dostatok miesta. Bývalo sa nám tam super, bolo tam ticho, veľa miesta na parkovanie a výborná dostupnosť kamkoľvek. Keďže však spolubývajúci „menia lokál“ a ja by som od septembra v mojom živote tiež niečo rada zmenila, povedali sme si pred letom čau.

Takže som pred troma dňami začala baliť, páskovať, fóliovať, ukladať a snažila sa všetko logisticky a logicky zvládať. Popri tom všetkom som zistila, že asi mám predsa len tých vecí nejako viac, než by sa patrilo a najmä, než dokáže akákoľvek izba zvládnuť. Preto mám do septembra „bojovú“ úlohu, a to nájsť vhodné bývanie, kde sa zmestím nielen ja, ale aj celý môj šatník, tisíc párov topánok, kuchynské vybavenie a bicykel. V Bratislave som si vďaka kamarátovi našla letné prechodné bývanie v rovnako skvelom a priestrannom dome a dovolím si tvrdiť, že v ešte lepšej lokalite. Kedže však budem tráviť väčšinu leta všade inde, len nie v Bratislave, popri balení som mala chuť vytrhať si vlasy a hádam, že som aj trochu zošedivela.

„Čarachy“ vs. Ivana

Nie je nič horšie, než rozhodnúť sa, čo človek bude alebo nebude počas leta potrebovať! Ok, teoreticky by mi stačili plavky, šaty, jedno tričko a šortky, ale keďže sa poznám viac než dobre, tento výber stačiť nebude. Kuchyňa, nábytok a zimné veci, tých som sa vzdávala celkom ľahko a automaticky putovali do krabíc od banánov z Tesca, ktoré sú na sťahovanie najlepšie. Ale čo s oblečením na leto? Keďže som už bola na pokraji mojich psychických sťahovacích síl a nemala som náladu na ďalšie triedenie a rozhodovanie, všetko to napokon skončilo vo vreciach či taškách v kufroch, na sedačkách a miestach spolujazdcov Petrovho a môjho auta. A neverili by ste, koľko sa toho do môjho chrobáka zmestí!

Takže teraz ma za sprievodu upršaného pochmúrneho podtatranského počasia čaká vybaľovanie a hľadanie vhodného miesta pre všetky moje „poklady“. Držím si palce a pokúsim sa pri tom neprísť o nervy. Toľko k mojim radostiam prvého júlového víkendu, ja Vám prajem príjemnú nedeľu a mne do života menej sťahovania! (:

 

DSC_8443 DSC_8393 DSC_8319 DSC_8300 DSC_8370 DSC_8297 DSC_8433 DSC_8303 DSC_8394 DSC_8429 DSC_8292 DSC_8419 DSC_8337 DSC_8409

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Vladimír Vojtela

Topánky: Make Me Chic, Šortky: Shein, Bralet: H&M, Ruksak: Guess, Koženka: Shein, Okuliare: Addict

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

 • Bohužel je možno jen souhlasit. Obvykle máte hezké, někdy i krásné kombinace, někdy vypadáte na svůj věk až přiliš stará (viz příspěvek o nakupování), ale tohle je úlet… V tom raději večer nikam nevyrážejte!

 • Milá Ivanka, mne sa práve opačne tento štýl na tebe veľmi páči. Páči sa mi celý trend typu spodné prádlo na deň a veľmi ma dostala kombinácia čiernej čipky a ružových topánočiek s pierkami. Pre mňa sú tieto prvky veľmi nežné a s kožennou bundou to má zas ten správny nádych rebélie.

 • Nechcem hádzať všetkých Čechov do jedného vreca, ale mám pocit, že im móda len veľmi málo hovorí (svedčia o tom komentáre tu u teba alebo trebárs na Módnom pekle pri každom odvážnejšom outfite kohokoľvek). Tento tvoj outfit je podľa mňa dokonalý, je to sexi, trochu nežné a hravé vďaka topánkam, proste je to super!

  NITA

  • A půjdete v tom po ránu nebo navečer v Blave v centru na tramvaj?
   V Praze na Václaváku mi budou turisti nabízet 100 euro za číslo, černý nadháněči z girl girl barů nabízet práci, pražáci si budou ťukat na čelo a maximálně na mě bude pískat parta polských nebo slovenských dělníků z lešení….
   A té rebelii se musím smát – s témi pantoflíčky je to fakt punk!!
   Koukněte se na http://klaraspoint.com/2016/04/rockstar-pants/ Je jednodušší a šmrncovější..
   Začíná to být laciné
   Jsem zvědavá na reakce.

   • Těch pantoflíčků s bambulkou jsem si nevšimla 🙂 Oslepila mě ta krajkovo-prádlová hrůza! 🙂

   • Tak tento outfit, co si poslala je hrůza. Málokterá česká blogerka či celkově česka má svůj styl znám cca 3 češky u kterých se mi jejich styl líbí, ale tohle je moc obyčejné.

 • Já taky nechci házet všechny Slováky do jednoho pytle, …ale chodí oblíkaný jako kur*y a nemají vkus. Tak bych to teď měla napsat podle toho vašeho komentáře. Ale samozřejmě to nenapíšu, protože Ivana se mi většinou líbí, i proto sem chodím. Ono jestli znamená rozumět módě, že si na sebe vezmu TOTO, tak potěš pánbůh teda…