.dovolenkový IV. (Turecko)

0 Flares 0 Flares ×

1

Dnes mám pre Vás (a rovnako aj pre seba) posledný dovolenkový outfit, ktorý sme spolu s maminou fotili v posledný deň na pláži. Pri pohľade na fotky sa mi nesmierne cnie, chýba mi voda a nádherné západy slnka! Síce sa teším, že sa pomaly blíži jeseň a ja sa môžem opäť začať vytešovať z mojej zásoby kabátov a bundičiek, leto je leto a nič nechutí tak krásne sladko, ako letná pohoda.

September je šialený, vidím to už aj na sebe a to mi ešte ani nezačala škola! Dúfam však, že tak, ako je bláznivý, bude aj úspešný a Vám všetkým prajem, nech sa Vám podarí všetko podľa predstáv.

Outfit

Dnešný outfit je taká tá obligátna dovolenková klasika, ktorú však ja osobne veľmi obľubujem a ak by bolo u nás leto dlhšie a teplejšie, pravdepodobne by som tie šaty tak skoro nevyzliekla! Farebne veľmi jednoduchý kúsok, ktorý dostal tie správne „grády“ práve neobvyklým strihom a volánmi. Najskôr som bola voči odhaleným ramenám skeptická a pravdu povediac, aj som sa ich trošku bála. Po mamine a vďaka cvičeniu mám celkom široký chrbát a výraznejšie ramená, takže som si nebola istá, či ma tento tohtoročný letný trend neobíde. Napokon som sa však nechala zlákať a som veľmi rada, že som tak urobila.

V šatách sa cítim veľmi dobre, sú vzdušné a majú krásnu modrú farbu s jemným tenkým prúžkom. Keďže sú mini, doplnila som ich nízkymi sandálkami. Tie sa uväzujú okolo nohy a kým som prišla na to, ako ich správne zaviazať, niekoľkokrát sa mi zošuchli a mala som chuť vyzuť ich! Napokon sa mi to však podarilo, takže ak bojujete rovnako, ako ja, mne sa osvedčilo viazať ich „naširoko“ a ukončiť ich až tesne pod kolennou jamkou. Popri tom, ako som sa rozčuľovala, ako to tie „dievčatá z Instagramu“ nosia, mamina podotkla, že nenosia, iba sa v nich fotia. Avšak, nemusíte sa báť, dajú sa nosiť! Len to chce čas a trošku špekulovania. (:

Radosti posledných dní

Letom-svetom, dnes Vám opäť píšem z Bratislavy a snažím sa vysporiadať s vecami, ktoré ešte potrebujem vybaliť. Poviem Vám, to sťahovanie nie je vôbec jednoduché! Vecí veľa, miesta a času málo. Má to však pár výhod, opäť si osviežim, čo všetko doma mám a tiež vytriedim pár vecí, ktorým budem chcieť nájsť nový domov. Včera sa konalo uvedenie značky NYX Cosmetics pre Slovensko, ktorej butik sa budem už začiatkom októbra otvárať v Auparku. Čo sa „otváračiek“ a nových kolekcií týka, všetky správne shopaholičky, máte sa na čo tešiť! Otvorenie obchodu Forever 21 sa nezadržateľne blíži a v októbri na nás čaká aj Karl Lagerfeld či nová exkluzívna kolekcia Bepon, o ktorej sa dozvieme a dozviete už čoskoro.

Keďže je takýchto eventov a otváračiek pomerne veľa a ja sa teším, keď Vás o nich môžem informovať, pravdepodobne pribudne na blog aj istý „denník“, kde o danej udalosti/novinke v krátkosti napíšem. Asi to bude lepšie, než „pchať“ všetko do jedného článku raz do mesiaca, často totiž na niektoré veci zabudnem a potom mi je ľúto, že som Vám o nich nedala vedieť (a Vy ste napríklad niečo zmeškali). (:

2 3 4 6 7 5

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: mamička

Topánky: Forever 21, Šaty: Zaful, Kabelka, klobúk: Mango, Hodinky: Timex, Prstienky: Swarovski, Primark, Náramok: Primark

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.