.denimové šaty & klobúk

5

Outfit

Ak by som si mala vybrať šaty, ktoré to toto leto u mňa vyhrali na plnej čiare, bez pochýb by nimi boli práve tieto. Jednoduchý strih, zaujímavé detaily a maximálne pohodlie! Sú skvelé na dovolenku, no nestratia sa ani doma v meste či ako rýchle a efektívne riešenie do práce. Najviac ma na nich baví to, že sa dajú donekonečna kombinovať- či už štýlovo alebo farebne. Vyzerajú skvelo k podpätkom, no stačí zmeniť pár detailov a už sú z nich ležérne šaty k teniskám či jednoduchým šľapkám (tie som ešte dva roky dozadu z duše neznášala, pretože mi pripomínali školské prezuvky, no toto leto neobúvam vo voľnom čase takmer nič iné). Vďaka jednoduchej farebnej a materiálovej kombinácii modrej džínsoviny a bielej čipky sa dajú kombinovať s čímkoľvek- výraznými farbami, neutrálnymi nude odtieňmi či klasicky tón v tóne.

Ja som si tentokrát na dovolenku zvolila kombináciu žltej a čiernej, ktorú som doplnila jemnými oranžovými akcentami vo forme rúžu či laku na nechty. Perfektnú letnú atmosféru mi okrem krásneho prostredia mestečka Preko dotvoril aj môj obľúbený klobúk z Manga, ktorý som kúpila v letných zľavách a zamilovala som si ho tak veľmi, že som si neskôr objednala rovnaký, pre prípad, že sa mi tento zničí.

Aktuálna situácia

Fotky sú síce ešte dovolenkové, no ako ste už mohli zaregistrovať, viac ako týždeň som/sme doma. Práve premýšľam, čo Vám ukážem nabudúce a tiež, že už K-O-N-E-Č-N-E začnem natáčať aj nejaké videá, ako som x-krát sľúbila. Neviem síce, ako mi to pôjde, no zdá sa mi, že formou videa toho viem s Vami odkomunikovať omnoho viac. Veľmi často sa ma pýtate na isté otázky, ktoré sa opakujú a myslím, že by bolo celkom fajn mať to „v kope“ vo videu. Letné zľavy sú, len tak mimochodom, veľká vec! Teda, veľké lákadlo a poriadna zrada pre môj šatník a peňaženku, no na druhej strane, všetko, čo som si zatiaľ kúpila, nosím ako bláznivá. Rozmýšľala som nad videom v štýle „haul“, kde by som Vám okrem ukazovania čerstvých úlovkov povedala aj niečo o obchodoch, v ktorých rada nakupujem. Čo Vy na to?

_DSC1773 1 _DSC1731 2 _DSC1765 3 4 _DSC1720 6 _DSC1669 10 _DSC1728 11 _DSC1772 (2) 9 7

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Shein (kúpiš tu), Kabelka: Parfois, Klobúk: Mango (online k dispozícii tu), Šaty: Shein (kúpiš tu), Okuliare: Letnyhit.sk, Náhrdelník: House (kolekcia spred 5tich rokov), Hodinky: Timex

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.