.ako chutí šťastie? (wiegerova vila & nikol bodnárová)

nikol_bodnarova_diptych_17

Na svete je veľa nádherných vecí, ktoré si človek môže kúpiť. Šperky, autá, domy, dokonca hviezdy či zážitky. Spravia mu radosť, naplnia mu na malú chvíľu dušu alebo zahrejú pri srdci. Je však pár vecí, ktoré si za peniaze nikto nikdy nekúpil. Láska, zdravie či šťastie, to je súčasť našich životov, ktorá ostane naveky na nezaplatenie.

Šťastie, to je, moji milí, veľmi zvláštna vec. Niekto ho má viac, niekto ho má o čosi menej, akonáhle sa však objaví, treba si ho vážiť. Môže byť totiž vrtkavé, nestále a krehké. Ako rýchlo príde, tak rýchlo dokáže aj odísť. Ak ho však máme v živote aspoň kúsok, život je zrazu krajší a nekomplikovaný.  Hovorí sa, že hlúpy človek má šťastia na rozdávanie. Neviem, čo je na tom pravdy, no ja to vnímam po svojom. Sú ľudia, ktorí si nepripúšťajú maličkosti, neriešia malichernosti a nič ich nerozhádže. A práve tí pôsobia väčšinou šťastne a vyrovnane. Nie je to hlúposť, je to len jednoduchosť života.

Moje šťastie? Myslím, že môžem bez váhania povedať: Som šťastná. Chvíľkovo sa šťastie stratí v smútku či hneve, no mám všetko, čo potrebujem, dokonca aj to, čo nepotrebujem. Som zdravá, vyrovnaná a zaľúbená. Mám (pomerne) sladký život a okolo seba milovaných, takže sa nie je nad čím trápiť. Niekedy sú dni menej slnečné, srdce bije rýchlejšie a tlak stúpa, no v podstate mi nič nechýba.

Fotenie s fotografkou Nikol Bodnárovou 

Dnes mám pre Vás (a pre seba) tretiu časť fotiek z veľmi príjemného fotenia s fotografkou Nikol Bodnárovou. Fotenie sme realizovali ešte počas júna v Svätom Jure v nádhernom prostredí Wiegerovej vily. Prvú a druhú časť fotiek ste už na blogu mohli vidieť v tomto a v tomto článku, dnes Vás pozývam do nádhernej romantickej záhrady pri vile. Pôsobí rozprávkovo, nežne a snovo. Rovnako som sa cítila v závere dňa aj ja, obklopená lúčmi zapadajúceho slnka a vôňou levandule. Je úžasné, ako dokáže na človeka vplývať prostredie, v ktorom sa nachádza!

Fotenie s Nikol som si veľmi užila a aj touto cestou by som sa jej rada poďakovala! Je to strašne milá a láskavá osôbka, ktorá má veľmi šikovné ruky a cit pre detail. Nesmierne ma fascinuje súhra prírody či prostredia a osôb, ktoré fotí- vie to tak krásne nakombinovať! Som veľmi rada, keď môžem spolupracovať so šikovnými ľuďmi a výsledkom sú takéto krásne zábery.

Wiegerova vila

Vo Wiegerovej vile som sa ocitla prvýkrát. Síce som o nej predtým veľa čítala a registrovala ju (prevažne) na svadobných fotografiách, ani by mi nenapadlo, že sa do tých krásnych priestorov niekedy dostanem. Vyzerá to tam ako v krajine zázrakov. Ideálny priestor na nádhernú, pohodovú a romantickú svadbu trebárs aj pod holým nebom a dokonalý svadobný apartmán. Viem si tu predstaviť aj veľkú rodinnú oslavu s množstvom hostí & programom. Sem-tam rozmýšľam, kde by som niekedy v (ďalekej) budúcnosti chcela mať svadbu ja. Mala som vybratého potenciálneho víťaza v Hermanovciach, no táto vila mu celkom konkuruje. Čo ma však zachraňuje, je fakt, že žiadnu svadbu momentálne nechystám, a tak môžem ostať (s)pokojná.

 

nikol_bodnarova_editorial_45 nikol_bodnarova_diptych_23 nikol_bodnarova_editorial_51 nikol_bodnarova_diptych_19 nikol_bodnarova_editorial_55 nikol_bodnarova_diptych_21 nikol_bodnarova_editorial_47 nikol_bodnarova_diptych_20 nikol_bodnarova_editorial_59 nikol_bodnarova_diptych_18

Love, peace and life Ivanka

Foto: Nikol Bodnárová

Lokácia: Wiegerova vila, Svätý Jur

Outfit: Sukňa: Aliexpress, Body: Planet Paris, Náhrdelník: Primark, Prsteň: Swarovski

Make-up: Rúž na pery- Maybelline Creamy Matte – Craving Coral, Paleta očných tieňov- Essence Quatro To Die For, Ceruzka na obočie- Essence, Kontúrovacia sada na líčka- NYX Cosmetics 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.