.ako chutí život? (wiegerova vila & nikol bodnárová)

nikol_bodnarova_diptych_08

Život, to je, moji milí, veľmi zvláštna vec. Raz má sladkú chuť, inokedy je horkastý, chvíľu je ružový a niekedy len čierno-biely. Cez víkend sa zdá byť príliš rýchly, v pondelok a v škole zase nekonečný. Keď si ho vychutnávame s niekým, je o čosi plnohodnotnejší a zábavnejší, no aj občasná samota má svoje nezameniteľné čaro. Život vie byť niekedy ťažký a na druhý deň zase prechádzka ružovou záhradou. Vždy však vie byť jedinečný, krásny a plný nezabudnuteľných momentov. Stačí sa na neho pozerať z tej správnej strany a využiť všetko, čo ponúka. A nezľaknúť sa a nebáť sa, keď nám hádže polená pod nohy…

Ako chutí môj život? Je sladký, nebudem Vám klamať. Pre mňa sú najdôležitejšie zdravie, láska a šťastie na tvárach milovaných. A to všetko momentálne mám, takže sa nie je nad čím trápiť. Áno, niekedy sú dni menej slnečné, srdce bije rýchlejšie a tlak stúpa, no v podstate mi nič nechýba.

Mám pár plánov a predsavzatí, ktorých sa držím a aj by som sa naďalej držať chcela. Viac dávať, ako brať, nevyčítať, milovať od hlavy až po päty, vedieť odpúšťať a nezávidieť. Tešiť sa z maličkostí, čerpať energiu z momentov a rozdávať ju ďalej. Cítiť radosť, lásku a pokoj, vážiť si teplo domova a ruky, na ktorých smieme plakať. Veľa jesť a tiež sa veľa hýbať, napchávať sa sladkosťami a skákať, až dokým nám to zdravie dovolí. Vážiť si všetko, čo máme a všetkých, ktorých (s)poznáme. Pomáhať si, žmúriť do slnka, ovoniavať kvety a „híkať“ nad všetkým, nad čím sa mi žiada.

Život je čarovný. Všetky tie smiechy, slzy a smiechy cez slzy, vrásky, lásky, šťastia či trápenia. Mozaika miliónov zážitkov, skúseností, ľudí, tvárí a úsmevov. Pre to všetko žijem a teším sa, keď ráno vstanem a svieti slnko. Lebo viem, že keď to doma vonia starou známou vôňou, som v bezpečí a nemám sa čoho báť.

Fotenie s fotografkou Nikol Bodnárovou 

Dnes by som Vám rada ukázala druhú časť fotiek z veľmi príjemného fotenia s fotografkou Nikol Bodnárovou. Pár hodín pred odchodom na júnovú dovolenku sme mali “rande” v Svätom Jure v nádhernom prostredí Wiegerovej vily. Prvú časť z exteriéru ste mohli vidieť v tomto článku, dnes Vás exkluzívne pozývam do mladomanželského apartmánu, ktorý vyzerá ako raj na zemi. Celý život snívam o tom, ako budem mať slnečný romantický apartmán s toaletným stolíkom a vaňou v strede izby. Nevedela som si však celkom presne predstaviť, ako by to malo vo finálnom výsledku vyzerať, teraz to už však viem. Tento apartmán je presne to, po čom moje srdce túži a ja si ho ukladám na zoznam prianí do budúceho života. (:

Fotenie s Nikol bolo skvelé, pomáhal nám jej manžel a všetko bolo veľmi príjemné a pohodové. Výsledné fotky sú snové, romantické a môjmu oku lahodiace a nemôžem sa dočkať, kedy Vám budem môcť ukázať ešte tretiu časť!

Wiegerova vila

Vo Wiegerovej vile som sa ocitla prvýkrát. Síce som o nej predtým veľa čítala a registrovala ju (prevažne) na svadobných fotografiách, ani by mi nenapadlo, že sa do tých krásnych priestorov niekedy dostanem. Vyzerá to tam ako v krajine zázrakov. Ideálny priestor na nádhernú, pohodovú a romantickú svadbu trebárs aj pod holým nebom a dokonalý svadobný apartmán, ktorý uvidíte exkluzívne v druhej časti. Sem-tam rozmýšľam, kde by som niekedy v (ďalekej) budúcnosti chcela mať svadbu ja. Mala som aj vybratého potenciálneho víťaza v Hermanovciach, no táto vila mu celkom konkuruje. Čo ma však zachraňuje, je fakt, že žiadnu svadbu momentálne nechystám, a tak môžem ostať (s)pokojná.

nikol_bodnarova_diptych_10 nikol_bodnarova_editorial_20 nikol_bodnarova_diptych_13 nikol_bodnarova_editorial_46 nikol_bodnarova_diptych_09 nikol_bodnarova_editorial_45 nikol_bodnarova_editorial_35 nikol_bodnarova_editorial_44 nikol_bodnarova_diptych_11 nikol_bodnarova_editorial_28 nikol_bodnarova_editorial_36 nikol_bodnarova_diptych_12

 

Love, peace and life Ivanka

Foto: Nikol Bodnárová

Lokácia: Wiegerova vila, Svätý Jur

Outfit: Šaty: Second-hand, Topánky: MakeMeChic, Kardigán: F&F, Perlový náhrdelník: Addict

Make-up: Matný rúž na pery- Sleek Matte Me, Paleta očných tieňov- Essence Quatro To Die For, Ceruzka na obočie- Essence, Kontúrovacia sada na líčka- NYX Cosmetics 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.