ZOOT CONTEST: ZLATÉ KOLO

0 Flares 0 Flares ×

Koláž1

Rok a pár dní dozadu sa na blogu objavil TENTO príspevok- ružová tutu, hravé tričko a dnes už moja najobľúbenejšia kombinácia kabelky a sandálov. Fotky vznikali v uliciach bratislavského Starého Mesta vďaka mojej šikovnej Natálke a outfitová kombinácia bola dokonale „moja“- obsahovala všetko to, čo dodnes zbožňujem. Celý príspevok a výsledný styling vznikol vďaka súťaži ZOOT Contest. Od roku 2014 ju vďaka šikovným hlávkam Iri Novak a Zuzky Kučerovej organizuje Zoot. Ide o súťaž, ktorú už viac ako rok organizuje Zoot. Vybraných 5 blogeriek má za úlohu skombinovať jeden kľúčový kúsok, ktorý použijú vo svojom outfite. K nemu si môžu na nafotenie celého looku vybrať kúsky od Zoot-u do určitej hodnoty a zostaviť tak svoj outfit. Tentokrát však bola súťaž o čosi iná!

Toto kolo Zoot Contestu nesie názov ZLATÉ KOLO a stretli sme sa v ňom víťazky všetkých predchádzajúcich kôl. Zoot si pre nás pripravil teniskovú výzvu, kedy sme mali za úlohu skombinovať tenisky od značky Adidas a doplniť ich kúskami do hodnoty 3 000Kč. Ja som sa rozhodla ísť menej osvedčenou a neokukanou cestou a tak trochu aj zariskovať, keďže som si nebola istá, či bude moja plánovaná nedbalá letná elegancia spolu hrať. Trend širokých nohavíc je túto sezónu všade a ja som bola zvedavá, či bude vyzerať dobre aj v kombinácii s teniskami. Ku kvietkovaným Adidaskám, ktoré ma chytili za srdce už na prvý pohľad, som zvolila modré padavé široké nohavice so širokým pásom a kimono v rovnakej farbe. Biele tričko vyrieši každý „fešn“ problém a v tomto prípade mi do celku dokonale zapadalo. Celý outfit som si so sebou vzala na dovolenku a spolu s mojím milovaným sme ho po západe slnka doma cvakli.

Keďže sa jedná o súťaž, za ten najlepší/najkrajší/najštýlovejší/najkreatívnejší outfit môžete hlasovať v tomto ODKAZE. Stačí kliknúť na link, hlasovať za outfit, ktorý sa Vám páči najviac a ste v hre. Čo je skvelá správa pre všetkých komentujúcich, z hlasov sa budú vyberať až tri komentáre, ktoré získajú tenisky podľa vlastného výberu a prvý komentár aj lístky na Rock For People! Ak komentujete ako anonym, nezabudnite napísať aj Váš e-mail, aby bol Váš komentár platný a v prípade výhry Vás mali kde kontaktovať : )
Prajem veľa šťastia!

Mimochodom, ak sa do 22.6 chystáte nakupovať na ZOOTe, so zľavovým kódom ZOOTCONTEST máte 15% zľavu na nezľavnené veci! Tak šup komentovať, vyhrávať a nakupovať. (:

 

Koláž5 _DSC4734 Koláž2 _DSC4804 Koláž4 Koláž3

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Adidas (via ZOOT), Nohavice: Broadway (via ZOOT), Kabelka: New Look, Kimono: Dorothy Perkins (via ZOOT), Tričko: Mango, Okuliare: Komono (via ZOOT), Náušnice: Pieces (via ZOOT)

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Vyzerá to super, ale naozaj neviem vysvetliť prečo, no tá kabelka mi tam nejako nepasuje. Asi farebne aj keď v podstate nie je mimo, len tak nejak intuitívne sa mi k tomu nehodí. Neviem či to dáva zmysel no neviem to inak vysvetliť 😀 Ale okrem nej sa mi to veľmi páči.

    NITA