zoot contest X sweet lady lollipop.

IMG_7976-horz

Príjemnú nedeľu Vám prajem!

Počuli ste už o ZOOT Contest? Ja som tento pojem zaregistrovala už dávnejšie na pár blogoch, ktoré si zvyknem pozrieť. Tentokrát ma však „zasiahla“ osobnejšie a bližšie, takže už presne viem, ako funguje! Ide o súťaž, ktorú už viac ako rok organizuje Zoot. Vybraných 5 blogeriek má za úlohu skombinovať jeden kľúčový kúsok, ktorý použijú vo svojom outfite. K nemu si môžu na nafotenie celého looku vybrať 3 kúsky z ich stránky a zostaviť tak svoj outfit. Tentokrát mám možnosť zapojiť sa do súťaže i ja, z čoho sa veľmi teším!

Povedala som si, že ak mám ísť do súťaže s outfitom, musí byť taký „môj“. Styling, ktorý je pre mňa typický a podľa ktorého ma spoznáte na kilometer. Vlny vo vlasoch, pastelové farby a tutu sukňa. Myslím, že presne tak to mám najradšej (ak nepočítame nejaké pekné šaty :)) a cítim sa v tom najkomfortnejšie. Počas fotenia outfitu sme pre Vás s mojou fotografkou Natálkou natočili i video, ako fotky vznikali! Dala by som do pozornosti môj štipec na hlave, keď k nám Nat prišla…:D Ešte by som rada doplnila, že išlo o „špeciálne“ fotenie, keďže bežne sú všetky časti outfitu moje vlastné a preto sa nepotrebujem pred samotným fotením prezúvať. 🙂 Dúfam, že sa Vám video páči a poteší nás, ak nám dáte spätnú väzbu, aby sme vedeli, čo nabudúce vylepšiť.

Súťaž trvá od 8.6 do 21.6, kedy ma (alebo inú blogerku) môžete podporiť i vy a vyhrať tak tričko, ktoré si vyberiete! Musím povedať, že je veľmi príjemné, čo sa materiálu týka a strih je na leto ideálny! Hlasovať budete môcť v komentároch na blogu Dominiky, ktorá toto kolo súťaže ako predchádzajúca víťazka „hosťuje“. Príspevok s outfitmi všetkých blogeriek bude aktívny od zajtra, takže budem veľmi rada, ak to pôjdete omrknúť a vyberiete si svoju favoritku. (:

 

IMG_7881-horz IMG_7971 IMG_7928-horz IMG_7955 IMG_7945-horz IMG_7967 IMG_7889-horz IMG_7965 IMG_7897

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Tričko: Zoot, Topánky: Aldo (Zoot), Kabelka: LYDC (Zoot), Okuliare: Mohito, Sukňa: na objednávku, Tetovačky: Everyday Tattoo, Náhrdelník: Zoot

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.