.žlté šaty & fuchsia.

lolipop-2

Každý deň je iný. Inak farebný, inak ladený, inak strávený. So slnkom v tvári, so zatečenými topánkami, s odfúknutými vlasmi či hmlou od špičiek prstov. S úsmevom, s kruhmi pod očami, s pocitom clivosti. Raz elegantne, inokedy detinsky, potom zase športovo. Pohodlne s teniskami, potom v lodičkách, niekedy v papučiach či úplne najlepšie, naboso! Sukne, tepláky či šaty, mašle vo vlasoch, náramky na rukách či batoh na chrbte. Jeden deň ako lady, druhý deň ako chlapčisko, tretí strávený až do večera v pyžame. Meníme sa, starneme, formujeme si názor a snažíme sa usporiadať si priority. Milujem štýlovú, osobnostnú a názorovú rôznorodosť dnešného sveta! Síce ma trošku mrzí postoj niektorých ľudí „Sme v slobodnej krajine, môžem si povedať, čo chcem!“, viem, že to neovplyvním, a preto sa snažím nevšímať si niektoré slová či činy okolitého sveta. Pokúšam sa zamerať na všetko pekné, čo ma robí šťastnou a vyhýbať sa ľuďom, ktorí šíria negatívnu energiu na všetkých okolo. Osobne celkom nerozumiem, prečo sa ľudia zaoberajú vecami, ktoré ich jedujú a prečo má každý potrebu hrdinsky internetovo vyskakovať či urážať druhých, ale v podstate je to asi tiež činnosť, vďaka ktorej sa môže niekto cítiť plnohodnotne, nie? Každý to máme podľa seba. (:

Ja som momentálne veľmi šťastná. Síce chodím po svete s obrovskými kruhmi pod očami a v určitých smeroch s časovým sklzom, cítim sa dobre. Veľký podiel na tom, samozrejme, majú okrem pekného počasia aj farby v šatníku. Túto jar je pre mňa najväčším farebným favoritom bez pochýb žltá. Preto si viete predstaviť, aká spokojná som bola, keď som objavila v ZARE tieto žlté mini šaty. Chvíľku som váhala, či nie sú prikrátke, no napokon som sa rozhodla, že sa nimi predsa len nechám zlákať. Totiž, kedy si budem môcť užívať nosenie kratších strihov, ak nie teraz? A musím povedať, že ich dĺžka-nedĺžka mi perfektne padla vhod, keď som k nim skombinovala silonky z Gatty, ktoré majú na stehne detail pripomínajúci samodržky. Pri chôdzi či v sede jemne vykúka!

Prajem Vám šťastný a usmievavý týždeň (:

fb lolipop-8 lolipop-13 lolipop-15 fb2 lolipop-16 lolipop-1 lolipop-14 fb3 lolipop-5 lolipop-9 lolipop-6 lolipop-12

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Jojo Tengi

Topánky: Zara, Sako: F&F (stará kolekcia), Šaty: Zara, Kabelka: Primark, Náušnice: H&M (stará kolekcia), Pančušky: Gatta, Okuliare: Reserved, Hodinky: Timex

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.