do žlta.

Čierna, čierna a k tomu trochu žltej, to ja môžem! Neviem prečo, ale akosi som si zaužívala, že popri kombinovaní žltej farby aj tak vždy skončím pri čiernej. Síce som aj tu na blogu mala kombinácie s ružovou a oranžovou, tú čiernu využívam predsa len častejšie a radšej, lebo počas takýchto čľapkaníc, aké boli v Poprade pred tým, než som odišla z domu, je aj omnoho praktickejšia. Hovorí sa, že vedieť dobre skombinovať čiernu s čiernou je rovnako náročné, ako kombinovať farby. Nič proti tomu, kto túto vetu vymyslel, no ja si dovolím nesúhlasiť. Nie je nič jednoduchšie, ako vytiahnuť zo skrine jednoduché basic kúsky v čiernej farbe, obliecť si ich a vyraziť. Pri kombinovaní farieb je to vždy o niečo namáhavejšie, a to najmä časovo. Ja farby milujem a viem, koľko mi trvá, kým som spokojná s danou kombináciou a zladením jednotlivých farebných odtieňov, takže tvrdenie o namáhavosti kombinovania čiernej s radosťou vyvrátim. Ako to máte vy? Myslíte, že kombinácia čiernych kúskov je ťažký oriešok? Mňa vie vždy pobaviť, keď vidím zábery z ulíc a na fotkách 8 ľudí z 12 v čiernom outfite. A všetci pištia nadšením, aké dokonalé kombinácie vidia. Áno, ja tiež nosievam čiernu a niekedy ozaj padne vhod, ale nemám tendencie vzrušovať sa nad celočiernym outfitom. Raz som čítala taký článok, ktorý ma dobre pobavil. Čosi ako návod, ako byť správnym bloggerom. Jedným z bodov bolo nosenie čiernych vecí, k tomu tragický či arogantný výraz a ak sa pošťastí, tak mobil do jednej a kávu do druhej ruky. Samozrejme, niektoré veci sedeli aj na mňa (ale ma ten smiech veľmi rýchlo prešiel :D), tak nemôžem byť taká protivná (veď viete, ja sa budem tváriť, že kráčam a ty ma odfoť :D). Viac-menej sú takmer všetky moje obľúbené bloggerky prototypom krásneho ženského či dievčenského štýlu so škálou farieb a množstvom rôznorodosti. Ale asi to tak má byť, že každý máme rád niečo iné a to aj nasledujeme. Aspoň nie je nuda, čo poviete?

Práve som na ceste domov (opäť raz) a pomerne dosť sa teším. Síce sa ešte musím naučiť na pár skúšok, vôbec mi to neprekáža, pretože ma opäť čakajú zaujímavé stretnutia a ľudia, ktorých mám rada. Okrem iného, zajtra sa môžete tešiť a prvý „nedeľný“ príspevok, ktorý bude tento týždeň o varení (jednoduchom, finančne a časovo nenáročnom, vhodnom i pre tých, ktorý sa chcú naučiť) . Neviem, či som Vám to už spomínala, no každú nedeľu pribudne jeden článok o varení, kráse, pečení a cvičení (týždeň po týždni v tomto poradí), čím by som rada rozšírila obsah blogu aj o niečo iné, než len „handričky“. Snáď Vás to bude baviť a radi si na to kliknete.

Majte sa krásne! (:

 

20150109-0063-horz20150109-0057-horz 20150109-0085-horz 20150109-0089-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Martin Krystynek

Topánky: jazdecké, Sukňa: odtiaľto, Pančuchy: Bepon, Bunda: Reserved, Šál: Bijou Brigitte, Kabelka: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.