ružové na bielom.

Boli časy, kedy som neznášala džínsy, pletené čelenky a špicaté topánky. Od tých časov však ubehol nejaký ten rôčik a ja mám dnes všetky tieto (do istého času) neobľúbené prvky v jednom outfite. Pomerne paradox, ako sa človek mení a to, čo jeden deň odsudzuje, by naopak na druhý deň zo seba nevyzliekol. Ja to mám tak asi každú sezónu. Stále sa nájdu veci, pri ktorých sa dušujem, že TOTO si naozaj neoblečiem a nakoniec predsa! Tak to bolo aj počas leta s „bloggerskými“ šľapkami. Najskôr sme ich všetci dobre poohovárali, ohundrali a ofrflali a nakoniec sme ich aj tak nosili! Mne osobne padli v NY viac než vhod a nič iné som tam popri behaní medzi obchodmi, pamiatkami a robotou takmer nenosila. Tiež si pamätám, keď som bola malá (teda, o polovicu menšia, než som teraz – vekovo či veľkostne), mala som takú krásu ružovú bundu, ktorú som milovala. Bola takého toho „kozmonautského“ typu (if u know what I mean, páperová, ktorá vyzerá, akoby ju niekto nafúkol) a nosila som ju pomerne často. Jednak z dôvodu, že bola ružovo-ružová a potom tiež preto, lebo sa mi páčila. Doniesla mi ju na Vianoce teta z Nemecka a ja som na tú bundu bola vtedy strašne hrdá. Neskôr som z nej vyrástla a tak tri roky dozadu sa tento trend opäť vrátil. Keď som rozmach tých búnd videla v uliciach, cítila som sa ako na nejakom veľtrhu Michelin panáčikov v rôznych farbách a dušovala som sa, že takú bundu si ja už teda v živote neoblečiem. A čo sa opäť nestalo? Mám doma dokonca dve v rozličných farbách. Jednu ste mohli vidieť napríklad aj tu a tiež sú kúskami, ktoré nadovšetko milujem. Sú praktické a vždy je radosť kombinovať ich. No a tak je to u mňa aj s džínsami, pletenými čelenkami a „špicákmi“. Najskôr nie, nie, nie, potom áno, áno, áno. A myslím, že ÁNO im budem hovoriť ešte dlhú dobu. Džínsy s vysokým pásom budú u mňa klasikou do konca života, špicaté lodičky či „kotničky“ mi snáď ostanú verné taktiež a čeleniek sa už taktiež nezrieknem.

Aký kúsok či kúsky, ktoré ste kedysi nemuseli, máte dnes v obľube vy?

Majte sa krásne! (:

20150108-0051-2-horz 20150108-0008 20150108-0010 20150108-0021-horz 20150108-0044-2-horz 20150108-0047-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

FOTO: Martin Krystynek

Topánky: Baťa, Džínsy: Orsay, Kabát: nájdeš tu, Čelenka: Primark, Šál: Forever 21, Kabelka: H&M, Košeľa: Reserved, Rukavice: Tally Weijl, Náušnice: čačky.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.