zimný víkendový s uashmama.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2247-horz

Sobota, tá je skoro tak super ako nedeľa, s tým rozdielom, že je asi stokrát lepšia. Pretože viem, že mám ešte jeden deň voľný a netreba sa nikam náhliť. Víkend zbehol rýchlo. Ako luskom prsta. Neviem, prečo to tak je, že keď je človeku dobre, ten čas beží ako o život…Ani veľmi nezáleží na tom, či som doma alebo v Bratislave, vždy, keď ten čas trávim s Petrom či s našimi, jednoducho to ubehne. Užívam si, motám sa, výletujem, ochutnávam, oddychujem. Aj tento víkend sme mali oddychový (a preto ma teraz čaká ešte viac ako 20 múdrych strán čohosi, čo by som mala do zajtra rána vedieť #zaseraznestiham), trávili sme ho s P. „doma“ v Bratislave, obkukávali nové kúty tejto peknej „dediny“, vyliezli na Kamzík a kochali sa výhľadom, dospeli k záveru, že je tu ozaj pekne (uhol // či lokalita// pohľadu, všakže), priberali v Mondieu (kde chodíme stále, keď sme spolu, lebo mať sladko až za ušami, to nás dvoch veľmi baví!), prechádzali sa po trhoch a stretávali sa s milými ľuďmi.

A užívala som si víkend až tak, že som nedbala ani na prevrátené kapucne na bundách (viď. foto), trčiace (skoro)svetre a holé členky (bola zima, ale ten môj 1cm holej kože to znesie, verte mi). Spoločnosť mi robila moja papierová Uashmamka (#uashmamkapremna), o ktorú môžete súťažiť aj vy.

Prajem pekný a úspešný týždeň. (:

_DSC2183-horz _DSC2189 _DSC2196-horz _DSC2230-horz _DSC2233-horz _DSC2257-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter

Topánky: New Look, Nohavice: z Cypru, Rolák: Promod, Kardigan: Shein, Taška: Uashmama (súťažíš o ňu tu alebo tu!), Šál: H&M, Bunda: Shein

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.