svet v kocke. november.

0 Flares 0 Flares ×

Na „random“ príspevky mi vždy chýba také to dostatočné množstvo času, ktoré by som do nich rada investovala. Ku každej fotke, ktorú sme niekde/niekedy spravili, by som dokázala toľko rečniť a písať! O zážitkoch, chutiach, ľuďoch, farbách, o svete a živote. No nikdy mi to nevychádza podľa predstáv! Každopádne, aspoň raz do mesiaca, konkrétne na jeho konci, by som Vám chcela pár najlepších momentov, ktoré majú možno aj súvis s blogom, zreferovať. Taký svet v kocke!

November bol rýchly, dynamický a dobrý. Veľmi dobrý! Boli sme na výlet v Krakove, oslavovali s Hubertom 190. rokov, ja som zablúdila aj na otvorenie pop-up stánku Happy Socks a na blackfriday som v Zoote natrafila na skvelé úlovky. Poďme však pekne poporiadku.

190. výročie značky Hubert

Hubert, to už je, dámy a páni, vážna značka, ktorá sa môže pochváliť bohatou históriou, skvelým šumivým sektom a mnohými úspechmi. Keď mi domov prišla pozvánka na oslavu jeho 190. rokov, nemohla som uveriť vlastným očiam. Nesmierne som sa tešila! Predsa, šumivé víno od Hubert sa mi už od mala spája s veľkými slávnostnými udalosťami, s oslavou Nového Roka či okrúhlych narodenín. A teraz som dostala možnosť osláviť jeho okrúhle narodeniny v spoločnosti zvučných mien (poväčšine) veľkých osobností Slovenska! S Petríkom sme nahodili „vohozy“ a šlo sa. Pri vstupe do hotela Carlton, kde sa oslava konala, bolo už z diaľky počuť vravu a smiech. Dobrá nálada letela vzduchom a nakazila každého, kto prekročil prah dverí. Po pár jednohubkách, prelistovaní si špeciálneho vydania Hubert novín a pohároch bubliniek sme sa presunuli do krásne vyzdobenej sály so stolmi, ktoré už čakali na netrpezlivých hostí. Milan Lasica, Ján Ďurovčík, Oľga Feldeková, Soňa Müllerová a mnoho ďalších. Kam som sa pozrela, tam som badala známu tvár, ktorú som poväčšine videla len na obrazovke či fotografii. Priznám sa, je to zvláštny pocit! Totiž, tiež sú to len ľudia, ale myslím si, že mnoho z nich toho urobilo pre slovenské umenie, médiá, kultúru, literatúru a tak celkovo, strašne veľa, za čo si ich nesmierne vážim! A zrazu tam vedľa nich stojím a pripadám si ako neohrabané kuriatko…Pousádzali sme sa a už to išlo. Výborné jedlo, ešte lepšie bublinky, ktorých sme ochutnali hneď niekoľko (ak si budete najbližšie nejaké kupovať, vrelo odporúčam Hubert Grand Blanc, ako stvorené pre dámy!), bohatý program, v ktorom predviedol svoje modely aj Boris Hanečka, dobové kostýmy, história značky Hubert a nesmierne talentovaná Adela Banášová, ktorá nás sprevádzala večerom. Len tak mimochodom, je to naozaj charizmatická a krásna žena, ktorá naozaj NEMÁ nos tak veľký, ako sa všade prezentuje! 😀 Úplne som si ju zamilovala, ako moderátorka je veľmi pohotová, vtipná a profesionálna a som naozaj rada, že som si to mohlo „obzrieť“ a vychutnať aj takto zblízka. Vrcholom večera bol krst nového sektu, ktorý vznikol pri príležitosti 190. jubilea značky, Hubert XO, ktorého súčasťou je brandy. Jeho chuť je výrazná a zaujímavý. Krstným otcom sektu Hubert XO sa stal Milan Lasica a Ján Ďurovčík. Večer to bol príjemný, veselý, elegantný a lahodný. Ďakujem za pozvanie a Reb s priateľom za príjemnú spoločnosť.

event1 event2 905586_10206423413202079_413997690474897464_o event

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

event3

Happy Socks v Auparku.

Značka Happy Socks otvorila svoj pop-up stánok v Auparku! S Reb (s kým iným :D) sme si to obzreli pekne zblízka a kochali sa všetkou to krásou. Sú farebné, plné života a najmä, veselé. Happy Socks potešia nejednu nôžku a teraz na Vás čakajú aj v Auparku, kde skrášľujú nudnú chodbu svojimi veselými farbami a vzormi. Dnes sa tieto (nie len) ponožky predávajú vo viac ako 70 krajinách sveta a tešia sa obrovskej obľube! Niet divu, aj mne sa zapáčili a nemohla som z nich spustiť oči. Stánok na Vás počká až do Vianoc, tak ak hľadáte milý darček, viete, kam ísť! (:

HS Launch BA1 HS Launch BA

 

Zoot kolekcia.

Tento mesiac som mala skvelú možnosť vyhrať sa a hrabať sa v oblečku! Na ZOOT nájdete kolekciu s kúskami, ktoré som vyberala ja. 🙂  Nájdete ju ešte jeden deň tu: http://bit.ly/1T3hs0b a obsahuje veľa ružovej, trochu gýču, nejakú tú romantiku a ženskosť. Sú to kúsky, ktoré mám doma aj ja sama alebo by som niektoré z nich doma mať chcela (Ježiškoo, sivý klobúk ešte nemám a aj tie Novesta gumáčiky sú ubercute ♥) Tak nakuknite a dajte vedieť, či sa Vám niečo pozdáva. A mám pre Vás prichystanú aj súťaž!

12274272_1072441052766592_4682973180901605340_n

Krakov.

O našom milom a rýchlom výletíku do tohto krásneho mesta si môžete prečítať pár slov tu! Bolo super, bolo krásne, bola zima, ale užili sme si to.

12279152_10206517824242296_8296993543266897121_n

#krakow #mainsquare #nostalgia #oldtown

Fotka uverejnená používateľom Peter Antal (@bohovskij),

#krakow #mainsquare #autumnweather Fotka uverejnená používateľom Peter Antal (@bohovskij),

Black Friday Shopping.

Zoot si na čierny piatok pripravil skvelú akciu, kde ste za oblečenie mohli dať toľko, koľko ste chceli! A tak som spokojná a šťastná odchádzala s vecami za pár „evris“.

369

Love, peace and life Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.