#uashmamkapremna giveaway.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2352

Vyhodnotenie! 

Víťazov som vyberala náhodným spôsobom cez random.org, s výnimkou prvých dvoch slečien/dám! Totiž, ich komentáre boli prvé, čo znamená, že sa na stránku Uashmamiek aj pozreli, čo veľmi cením! A číslo jedna padne málokedy (resp. mne nepadlo ešte nikdy), tak aspoň teraz nech urobí niekomu radosť! Tašky Uashmama v nasledovných farbách získavajú:

  1. Dajana Cvanigerová (sivá)
  2. mona.siskova@gmail.com (tmavomodrá)
  3. egresik@centrum.sk (piesková)
  4. Aďuš Modrooká (žltá)
  5. michaela.dominakova@hotmail.sk (červená)

Gratulujem, píšem e-mail a ostatní nevešajte hlavu, čaká Vás ešte veľa súťaží! 🙂 Nezabudnite aj na zdieľaciu súťaž s Ops! Objects na FB <3

 

 

_DSC2247-horz

Všetci milujeme darčeky! Všakže? Aj ja mám dnes nejaký ten darček pre Vás. Dokonca je tých darčekov až 5. Môžete vyhrať 5 krásnych tašiek z papierového materiálu z limitovanej kolekcie UASHMAMA®, ktoré čakajú na 5 verných sledovateľov môjho blogu! Žltá, sivá, pieskovo hnedá, červená a tmavomodrá taška na zošity či ľahšie vecičky s logom UASHMAMA® čakajú na nových majiteľov.

Stačí splniť pár jednoduchých podmienok!

  1. Dobrovoľný krok, ktorý však poteší! Sledovať môj blog. (Tu, tu alebo tu.)
  2. Napísať do komentáru, v akých iných farbách sa celkovo produkty UASHMAMA® vyrábajú a like na FB UASHMAMA. (Stačí uviesť jednu.)
  3. Uviesť svoj email, aby som mohla kontaktovať výhercov.

Súťaž trvá od 25.11 do 30.11, kedy vyhlásim a kontaktujem víťazov!

(Zapojiť sa môžete aj prostredníctvom FB, takže bude Váš email v „hre“ dvakrát. Veľa šťastia!)

Ako som už v nedávnom príspevku písala, všetky produkty UASHMAMA® sú z papiera. Ten je dokonca prateľný a tvorí 98% celkového materiálu. (Samotný produkt je recyklovateľný, nie je to paráda?) A aby ste si nemysleli, nik nerúbal stromy, aby vznikla taška či ruksak! Vyrábajú sa totiž z prírodného odpadového dreva, šijú sa v Toskánsku a na ich výrobu by ste potrebovali nejakú tú tradičnú remeselnú zručnosť.

Veľa šťastia <3

Love, peace and joy Ivanka

Foto: UASHMAMA®

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.