White Crochet Skirt, Baby Blue & Pink. Florida.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2590-horz

 

Prajem pekný začiatok týždňa!

Počula som, že doma nám už pomaly a isto začína jeseň, preto dúfam, že dnešné fotky nebudú príliš provokatívne. Každopádne, náš krátkodobý miamský sen sa skončil a my sme sa museli vrátiť späť do reality, takže nám nie je až tak veľmi čo závidieť. Pracovať pri 103 Fahrenheitoch (takmer 40°C) nie je žiadna výhra a pravdu povediac, už sa aj celkom teším domov. Viem, že tak, ako sa teraz teším, budem po týždni nariekať, že chcem ísť späť, no pravdou je, že na svete nie je žiaden lepší pocit, než spať vo svojej posteli! Tiež žijeme dva mesiace „v kufri“, takže sa nemôžem dočkať, ako si všetky veci vybalím a poukladám na svoje miesto. (:

Keď už sme pri tých veciach, už teraz sa „teším“, ako s nimi budem v piatok a sobotu bojovať a snažiť sa presvedčiť tých 12 párov nových topánok, že sa do tých dvoch kufrov chcú zmestiť. Pravdepodobne budem musieť po návrate opäť raz pretriediť šatník, tak ak budete mať záujem, just let me know! (: Ozaj, ste zvedaví na New In? Ak budete chcieť, môžem pripraviť nejaký rýchly článok po návrate domov so všetkými novými pokladmi. (:

V Miami bolo prekrásne, ako ste si už mohli prečítať v minulom príspevku. Aj keď sme tam boli iba pár dní, mesto ma natoľko ohúrilo, že budem robiť všetko preto, aby som sa doň mohla čoskoro vrátiť. Keď prídem domov, dám do poriadku všetky fotografie z NY a FL a napíšem články, v ktorých si, dúfam, každý nájde to svoje a prípadne nájde nejakú tú cestovateľskú inšpiráciu.

Dnešný outfit sa skladá z doplnkov, ktoré sa tu počas leta objavili už niekoľkokrát (to viete, do jedného kufra sa človeku na dva mesiace toho veľa nevmestí), no stále ma neomrzeli a som rada, že som ich do kufra pribalila. Crop top som si kúpila v NY za necelých $20 v Topshop-e (bola to odtiaľ jediná použiteľná vec z výpredajov, ktorej cena nebola viac než $60) a príjemne ma prekvapilo, že som si ako študent mohla po predložení preukazu s mojím vekom uplatniť študentskú zľavu 10% (dokonca i na už zľavnený tovar). Sukňu mám zo Sheinside a je rovnaká ako šaty, ktoré ste mohli vidieť tu, no materiál nie je taký tvrdý, ako je ten na šatách, keďže nie je tak veľmi škrobený.

Majte pekný deň  ♡

 

_DSC2594-horz _DSC2659 _DSC2639-horz _DSC2600 _DSC2647-horz _DSC2598 _DSC2635-horz _DSC2595-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Kitten (Office Shoes), Kabelka: F&F, Sukňa: nájdeš tu, Bralet: Topshop, Náhrdelník: vintage, Náušnice: Bijou Brigitte, Okuliare: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.