Aj ja tebä.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2221-horz

Najťažšie v živote je prijať seba samého. S tým, čo nám Boh nadelil, s chybami a povahou, aká nám bola daná do vienka. Veľa ľudí so sebou bojuje a nedokáže sa zmieriť s tým, ako vyzerá a čo má. Namiesto toho, aby sme na sebe pracovali, zlepšovali sa každým dňom, plnili si sny, snažili sa byť lepšími ľuďmi a akceptovali iných, si vybíjame zlosť a komplexy na iných ľuďoch. Závidíme im, že majú krajšie vlasy, chudšie nohy, viac peňazí, milujúcu rodinu, lepšie auto, úspechy. Že robia niečo, čo ich baví a robia to dobre. Že dokázali prijať a zvelebovať svoj osud skôr, než sme to stihli my. A tak sa na seba mračíme, ohovárame sa, bezdôvodne sa neznášame, škodoradostne sa tešíme, keď sa im stane niečo nepekné. Neprajem nikomu nič zlé. Verím, že každý z Vás nájde svoj zmysel života a bude jedného dňa šťastný! Len sa prestante správať detinsky, dá sa to. Každý z nás si nesie nejaký ten kríž, niekto dokonca i viac, napriek tomu to na mnohých nie je vidieť a aj napriek úsmevu a úspechu sa možno trápia. Preto nebudúce, než niečo „múdre“ poviete, poznamenáte, napíšete, skúste sa trošku zamyslieť. Všetci sme len ľudia a dobre viete, že i len malinké slovko dokáže zanechať na človeku stopy. Prajem Vám krásny a dlhý život, buďte šťastní ♡

_DSC2239 _DSC2198-horz _DSC2266 _DSC2267-horz _DSC2272

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Dollhouse, Sukňa: Kúpiš tu, Turban: Nájdeš tu, Tričko: Hicustom.net, Kabelka: H&M, Opasok: Fashionhouse.cz

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • čo znamená ten nápis na triku?? keď to je niečo medzi „a“ a „e“..chápem, že „Aj ja teba“ je odpoveď na ľúbim ťa, ale rozmýšlam, na čo by som odpovedala: „Aj ja tebe“…:P ďakujem za vysvetlenie, pristane ti to…konieckoncov, ako vždy. a nádherný článok! ja osobne sa veľmi neľúbim takže ma posunul vpred. žena, ty si poklad!! 🙂

    • Aj ja teba: Milujem ťa, ľúbim ťa, neznášam ťa. Aj ja tebe: Držím ti palce, dal by som ti (aj po riti, napríklad), verím ti. A keďže som sa nevedela rozhodnúť, ktoré z toho, sú tam oba! 😉 🙂 a ďakujem veľmi pekne. :* teším sa.

  • krasne napisane, absolutne sa stotoznujem. Ber tieto neprijemnosti ako dan za ,,slavu“, to ta bude vzdy sprevadzat. Je sympaticke vediet, ze hoci si uz co-to dokazala, ostala si pri zemi a zalezi ti na mienke ludi. A ze si taky dobry, empaticky a citlivy clovek (chvalabohu za takych ludi v dnesnej dobe este mame). Ale ty vobec netrap, robis svoju robotu skvele, si uzasny clovek a hlavne ide z teba velmi pozitivna energia 🙂 drzim palce :))

  • Krásně napsané, se závistí je to holt těžký, někdy mi přijde, že si lidi snad závidí všechno. Ale ona závist může být dvojí – ta dejme tomu dobrá (kamarádka má pěkné auto – taky bych chtěla a závidím, ale na druhou stranu ji to moc přeju), a ta dejme tomu hnusná (začnu si vymýšlet jak si na něj vydělala, jaktože si to může dovolit a já ne?/pomlouvání atd.). A já jsem si všimla, že když si v dobré společnosti, najdeš si ty správné lidi, tak na tu druhou ani nepomyslíš. Důležité je mít okolo ty, s kterými si vzájemně přejete to nejlepší. To je ale těžké.
    A když už něco chci, jít si proto, nehledat výmluvy proč to nejde, ale snažit se najít tu správnou cestu. Může to být taky těžké, ale pokud máte milující rodinu nebo přátele, tak máte z poloviny vyhráno :))

    http://patricia-loves-fashion.blogspot.com/