veterno, miestami kvetinky.

0 Flares 0 Flares ×

IMG_1354 copy-horz

Oficiálne menujem deň fotenia tohto outfitu za najveternejší v hre. Vlasy lietali sprava doľava a zase naopak, sukňa šiat sa nevedela rozhodnúť, či poodhaliť spodničku aj pre okoloidúcich alebo ostať tam, kde má byť, a potom ešte aj tá vody z fontány…Tá mala taktiež kadejaké podivné chúťky a tendencie. A k tomu prišli i kadejaké tie náznaky, že jar je v plnom prúde. Keď ujo zo stavby hvízda, lebo (podľa všetkého) ešte nevidel ženu v šatách, keď slnko páli do očí a netreba nosiť silonky, keď sa môže nosiť ružová, ružová a ešte raz ružová. K tomu aj pár kvetov a motýľov a dokonalý jarný deň je na svete.

Naozaj som si tento kabát obľúbila. Je to taký kúsok oblečenie, ktorý hovorí sám za seba a o sebe. Netreba k nemu nič iné, len jednofarebné jednoduché kúsky, ktoré ho dotvoria. Má 3/4 rukáv a potlač v podobe kvetov a motýľov. Je biely, no vo vzoroch sa strieda nespočetné množstvo farieb, a tak sa veľmi ľahko kombinuje s akoukoľvek inou farbou. Už ste ho na blogu mohli raz vidieť, presne tu. Dnes som si zvolila takú jarnú kombináciu farieb a kabát doplnila svetlo ružovou v podobe šiat a doplnkov, pričom ako farebný akcent a bodku za outfitom mám zelené lodičky v odtieni, ktorý je i na kabáte. Bolo mi povedané, že dĺžka šiat by mala byť aspoň taká, ako je dĺžka kabátu, ktorú dáma/žena/slečna nosí, dokonca by mali trošku vykúkať. V tomto prípade som to na miôimetre zvládla a keď nefúka, sú tie šaty dokonca o čosi kúsok z centimetra dlhšie ako kabát! Snáď som uspokojila všetky Vaše ja… Šaty sú jeden z posledných sekáčových úlovkov. Je pravda, že už do sekáčov chodievam menej, lebo na to nemám toľko času, no ak už niečo objavím, stojí to za to!  Zamilovala som sa do nich na prvý pohľad.

Blížiaci sa predĺžený víkend vyzerá veľmi sľubne a keďže ho strávim v Bratislave, chcem od Vás počuť, čo vidieť/kam ísť/čo ochutnať/kde sa prejsť. Som tu už viac ako 7 mesiacov, no v podstate stále chodím tými istými uličkami, a tak mi toho veľa „uchádza“. Viem, že mám viacero čitateliek/čitateľov z hlavného mesta (či cezpoľných, ktorí tú trávia viac než dosť času), tak ak by sa Vám chcelo zanechať v komentároch nejaký tip. budem len rada! Určite bude v pláne maják na Neusiedler See, zmrzlina v KOUN, pivko pre Petríka, kofola pre mňa a posúchy pre oboch v Centrálnej Klubovni a ďalej neviem. Party/jazero/dobroty/šport/prechádzka? Neviem. Ak Vás niečo napadne, sem s tým!

IMG_1300 copy-horz IMG_1343 copy IMG_1351 copy-horz IMG_1344 copy-horz IMG_1356 copy IMG_1350 copy-horz IMG_1360 copy-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Marek Mucha

Topánky: Natalia Vodianova by Centro, Šaty: Second-hand, Kabelka: F&F, Kabát: Sheinside, Náušnice: zo Zagrebu, Okuliare: Mohito, Retiazka: DCSN

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.