krajina zázrakov.

0 Flares 0 Flares ×

IMG_3294-horz

 

Ako v krajine zázrakov sa cítim vždy, keď mám na sebe rozprávkové tutu sukne. Milujem ich. Zbožňujem, že vyzerajú tak dievčensky, hravo a nadčasovo. Že sa dajú kombinovať s čímkoľvek a na akúkoľvek príležitosť. S takou sukňou môžem byť rockerka, dievčatko alebo dáma. S koženou bundou, motorkárskymi topánkami, blúzkou, tričkom či lodičkami, so všetkým vyzerá dobre. Či dlhšia alebo kratšia, biela, čierna, ružová, stále je osobitá a púta pozornosť. Zaujme na prvý pohľad a nadchne nejedného okoloidúceho. Mňa teda nadchne vždy… A keď náhodou stretnem ženu v takejto sukni, mám chuť sa jej hodiť k nohám. Pre mňa je táto sukňa symbolom toho, že žena je ženou, zodpovednou, ambicióznou a sebavedomou, no stále má v sebe tú bezstarostnosť a hravosť, ktorá dodáva životu iskru. Mám doma stále rastúcu zbierku takýchto sukní a neviem si bez nich predstaviť život. Je mi jasné, že nie každý je ich fanúšikom, ale to je čaro módy. Že každý máme rád niečo iné a to si aj vyberáme, nosíme. Mám rada tú rôznorodosť, ktorú dnes trh ponúka. Je fajn, že nechodíme oblečení všetci rovnako a môžeme sa navzájom inšpirovať.

Priznám sa však, chytám sa za hlavu, ak niekto komentuje spôsobom: „Tá sukňa ťa rozširuje.“ Áno, rozširuje! A čo? Mám v nej zadok ako matrioška a boky ako venuša, no je mi to, úplne úprimne, šum a fuk. To máme stále chodiť v „slimkách“ a obtiahnutých šatách, aby svet videl, že aha, aká som štíhla? A nie je táto doba tak trošku chorá? Chcela by som žiť v 50tych rokoch minulého storočia, keď sa takéto strihy nosili!

Táto sukňa je z Dadoo. Je v jemnej broskyňovej farbe a hneď, ako som ju videla, povedala som si, že bude skvelá s džínsovou košeľou a striebornými doplnkami. Outfit mi fotila Natálka!

Majte sa pekne. (:

IMG_3280 IMG_3346-horz IMG_3364-horz IMG_3384-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Missguided, Kabelka: Bijou Brigitte, Sukňa: Lunicite od Dadoo, Šaty nosené ako košeľa: Sheinside, Okuliare: H&M, Náušnice, náhrdelník: Čačky

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.