Jesenné radovánky.

0 Flares 0 Flares ×

IMG_9729-horz

 

Príjemný piatkový podvečer prajem!

Ako som spomenula v minulom príspevku, jeseň je pre mňa najkrajším obdobím v roku. Prečo? Stačí sa pozrieť na tieto fotky, ktoré vznikla vďaka Michalovi! To lístie má tak nádhernú farbu, všetko sa zaodeje do zlata, radosť na to pozerať!

Ešte väčšiu radosť však mám z tohoto krásneho kabátika! Priznám sa, keď som si ho na stránke vyberala, veľmi som neverila, že príde nejaký použiteľný kus odevu. Zväčša si vyberám veci, ktoré majú sprievodnú fotografiu z reálu, aby som sa tak vyhla nepodarkom, no pri tomto kabáte bol iba klasický ateliérový záber na vešiaku. Avšak hneď, ako som ho videla, zaplesalo mi srdce. Toľko farieb a pozitívnej energie! Mohla by som ho nosiť na jeseň či na jar, pokiaľ bude teplejšie. Objednať, neobjednať? To je otázka. Tak som to teda napokon riskla. Nemohla som odolať, spĺňal všetky kritéria jedinečného odevu, ktorý stačí doplniť jednoduchými vecami a bude vyzerať nádherne.  A poviem Vám, bol to skvelý zisk! Keď som rozbaľovala balíček, trochu som tŕpla. Čakala som, že po rozbalení na mňa bude čakať 30 centimetrový kúsok látky, ktorý oblečiem tak po zápästie. (To viete, Číňanky sú predsa len drobnejšie.) Prekvapivo však kabát sadol presne a vzory na látke sú presne také, aké boli na fotke! Nesmierne sa z neho teším a dúfam, že počasie mi bude ešte priať, aby som si ho mohla ešte zopár ráz obliecť.

Na fotkách môžete vidieť aj kožušinku z F&F, ktorú budete môcť onedlho vyhrať v giveaway! Perfektne sa k tomu hodí a pokiaľ by bol deň chladnejší, môžem ju k nemu nosiť a nemusím sa báť, že by mi bola zima. K tomu dlhšie rukavice, pod kabát hrubší sveter a som vybavená (:

 

IMG_9725 IMG_9730-horz IMG_9741-horz IMG_9822-horz IMG_9835-2_web IMG_9835-horz IMG_9858IMG_9849-horz  IMG_9911-2

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Michal Páleš

Topánky: Baťa, Silonky: Bepon, Šaty: kúpiš tu!, Kabátik: kúpiš tu!, Kožušinka: F&F, Kabelka: New Look

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.