.veterno & Matej Zrebný

0 Flares 0 Flares ×

IMG_4662

Ak sledujete slovenské facebookové či internetové (napr. tieto svieže) vody, určite Vám neušli videá, v ktorých sa objavuje mladý Justin Timberlake, tiež známy ako Matej Zrebný. Okrem toho, že v nich hrá poväčšine hlavnú úlohu, je sám aj ich režisérom (spolu s Lukášom Frlajsom) a všetky vtipné hlášky či myšlienky pochádzajú z ich hlavy. (Áno, niekedy sú inšpirované zahraničnou tvorbou, ktorá chalanom ostala po pozretí v podvedomí, no tak to býva predsa všade :)) Tvoria krátke vtipné vine videá, ktoré majú potenciál rýchlo a efektívne pobaviť každého diváka či používateľa internetu. V pár častiach som si zahrala aj ja (tu alebo tu) a vždy bolo natáčanie veľmi zábavné. Za pochodu totiž vymýšľajú všelijaké „haluze“, ktoré by asi nenapadli nikoho iného.

Maťa som spoznala pár rokov dozadu vďaka súťaži Miss Stredných Škôl. V tom čase bol nevychovaný a nadržaný pubertiak, ktorý mal veľké ego a v ruke fotoaparát. Neskutočne mi liezol na nervy. (: Pochádza z okolia Žiliny, no minulý rok sa presťahoval do Bratislavy a tak sme sa mali po dlhšej prestávke opäť možnosť vidieť. Keď sme sa stretli na káve, prišiel úplne iný človek, než akého som ho mala zafixovaného! (A to neprešla až taká dlhá doba .)) Musím povedať, že som bola veľmi príjemné prekvapená, čo z toho „fagana“ vyrástlo. Matej na mňa dnes pôsobí úplne inak, je vyspelý, šikovný a má svoj cieľ, za ktorým sa ženie. 🙂 Drzosť a neohrabanosť vystriedala kultivovanosť a istá dravosť, ktorá sa mieša s profesionalitou. Je nad vecou, je v pohode, vyzerá ako Justin Timberlake a keď si chce kúpiť šiltovku, píše mi, kde ju zoženie. A okrem toho, vždy, keď má vo videu voľné miesto, sa mi ozve! (Ja síce skoro nikdy nemám čas, ale aj tak ma to stále poteší.) (: Keďže sa začal zaujímať trochu aj o módu, rozhodli sme sa nafotiť spoločný príspevok a zladiť sa! Môj outfit ste už v trošku obmenenej forme na blogu videli, teraz som sa však rozhodla vymeniť nízke topánky za lodičky a dokombinovať ho s klasickou košeľou. Tu je teda pár fotiek zo spoločného (veterného) fotenia, ktoré sme si dali pár týždňov dozadu.

Tak nejak mi je jasné, že v Bratislave fúka omnoho viac, než u nás pod Tatrami. Ale deň, kedy vznikali tieto fotografie, bol snáď jeden z najviac veterných, aké som tu mala možnosť zažiť. Vietor chcel odfúknuť nielen naše vlasy, kabát či bomberu, ale aj nás! Preto teda dnes okrem outfitov aj množstvo vzduchu a skvelých momentiek. (:

IMG_4670 IMG_4597 IMG_4462 IMG_4563 IMG_4456 IMG_4525 IMG_4485 IMG_4466 IMG_4602 IMG_4710 IMG_4680 IMG_4697

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Vices, Nohavice: Primark, Kabát: Lindex, Košeľa: Mohito, Náhrdelník: Happiness Boutique (pri nákupe do 2.júna nad 19€ máte po zadaní kódu „sweetladylollipop“ 10% zľavu!), Kabelka: Guess, Okuliare: Addict

Detail Maťovho outfitu nájdete tu 🙂

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.