Trochu Lady a viac Sweet.

 

 

 

 

 Príjemné nedeľné ráno všetkým!

Kto by to bol povedal, že sa človek dokáže tak rýchlo prispôsobiť okolnostiam a prostrediu! Samozrejme, že reagujeme na to, čo sa vonku deje a snažíme sa o to, aby nám bolo čo najpohodlnejšie, no som typ, ktorý je schopný ísť aj cez mŕtvoly. Ako tvrdohlavá baranica si úplne bežne stojím za svojím aj v situáciách, kedy už som si sama vedomá toho, že pravda je niekde inde, než na mojej strane, ale z čistej roztopaše vytrvávam a názor nezmením. Pomaly, ale iste, však začínam z tohoto fenoménu vyrastať a mám i viac rozumu. K čomu týmito slovami smerujem? Prepojím to s módou a postoju k obliekaniu. Kedysi som nosievala čiapky minimálne a musela byť naozaj tuhá zima, aby som bola ochotná dobrovoľne tento kus odevu nasadiť na hlavu. Aj tak som dookola opakovala, ako ma z toho svrbí čelo a potí sa mi hlava. Posledný týždeň však v Bratislave nosím čiapku takmer stále. Keďže tu v niektorých uličkách úplne ukážkovo fúka studený vietor, neostáva mi nič iné, len si tento, mnou neobľúbený kúsok, nasadiť na hlavu a zotrvávať. Prišla som však na to, že je to oveľa príjemnejšie, než aby mi mrzli uši. A kto vie, možno sa pod tou čiapkou zrodí nejaká svieža myšlienka…(Čo je veľmi nepravdepodobné, ale budiš.) Ďalším takým príkladom sú mikiny a pohodlnosť. Ja a mikina? Kedysi maximálne tak na tréning či do posilky, predsa! Dnes už veľmi často (i keď na blogu to tak veľmi nevidieť, keďže mám rozdelené pohodlné a elegantné dni v týždni a zväčša cvakáme v tie elegantné :D), v rôznych kombináciách, najčastejšie v sivej farbe! Táto od Luxury Flava je najnovšia v šatníku a mám taký pocit, že ju tu budete vídať často. Je nádherne teplá a pohodlná, jej strih je jednoduchý, no rafinovaný a tak ju môžem kombinovať ako so šatami či sukňou, tak i s nohavicami či teplákmi (Ozaj, chceli by ste vidieť nejaký ten teplákový outfit?). Čo sa týka pohodlnosti, posledné roky som zbožňovala vysoké topánky, čím šialenejšie, tým lepšie. Teraz, keď si kupujem či obúvam topánky, pozerám najmä na to, či v nich dokážem prejsť bez ujmy na zdraví a egu (to viete, také pády na podpätkoch vás poznačia na celý život, pokiaľ to vidí dav ľudí :D). Keď už majú byť vysoké, nech je ten podpätok aspoň dostatočne pevný a sklon topánky prijateľný. No a bunda je kategória sama o sebe. Kedysi maximálne tak na svah, dnes už úplne bežne. Táto je odtiaľto a objednala som si ju ešte vo svetlo zelenej farbe, tak sa nemôžem dočkať, kedy príde.

Takže tak sa prispôsobujem. Držím mestské tempo, chodím veľa pešo (aj keď mi autíčko stojí pred „barákom“) a transformujem sa. Ale stále som to ja, aby nedošlo k nedorozumeniam! (: Ružová, Sweet a Lady. Večer vyhodnotenie Giveaway a pár momentov zo života do kategórie Life Lately.

Čarovné fotky sú z miesta, kde bývala napríklad aj Zuz z Red Poppy a vznikli vďaka milej a veľmi šikovnej fotografke Kristiáne Vavrekovej, ktorej všetky fotky nájdeš tu a že sa veru oplatí ich omrknúť! Foteníčko bolo skvelé, uvoľnené a dokonca sme po ňom stihli zájsť i do pekného malého sekáča neďaleko miesta fotenia (kúpila som si sukňu, echm, echm, viva la nákupná maniačka).

 

 

001RP1A1837

 

 

002RP1A1915 003RP1A1894 004RP1A1870 005RP1A1831 006RP1A1849

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Kristiána Vavreková

Topánky: Maminine, Pančuchy: Tezenis, Sukňa: Second-hand (Diane Von Furstenberg), Ruksak: New Look, Mikina: Kúpiš tu!, Čiapka: Forever 21, Bunda: nájdeš tu!,

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.