Čary a iné chmáry.

IMG_7327-horz

Poslednou dobou sa mi stáva, že idem na nákup so zámerom kúpiť mäso a zeleninu, no odídem s plným košíkom, veď reku, cez víkend môžem urobiť smotanovú tortu a keď je už v tom Lidli Deluxe týždeň, prečo by som si nenakúpila koreniny, čokoládu a iné šmaky? Najhoršie na tom je, že to prichádza úplne spontánne a je to silnejšie než ja. Ako dnes. Po ceste domov som sa stavila na Obchodnej so zámerom nazrieť do DM na tie nové rúže od L’oreal, ktoré navrhla Blake, Eva a podobne, keďže na Mikuláša by som si radšej dopriala rúž, než nejaké sladkosti. V tom mi však pri prechádzaní okolo Tezenis napadlo, že potrebujem nové čierne pančušky. Stáli 2,90€ a z rovnakého druhu mám už v dvoch iných farbách, tak reku, nekúp to! Pri pokladni však viseli aj kašmírové hnedé pančuchy a keďže žiadne podobné nemám, vzala som si aj tie. Myslela som si, že nakupovaniu je pre dnešný deň koniec, no mýlila som sa. Hneď oproti totižto „hviezdil“ vysvietený výklad H&M a v ňom vystavené krásne spodné prádlo. Vzhľadom na to, že takéto prešpekulované a zmyselné kúsky môžem, rozhodla som sa obzrieť si ich. Tu s odstupom času pozorujem, nastala chyba. Vôbec som do toho obchodu nemala vstupovať! Okrem spodného prádla som nakoniec skončila pri pokladni ešte s čiapkou a topánkami z detského oddelenia a o (niekoľko viac než len) pár cifier menšou sumou na účte. V celkovej eufórii som nakoniec i zabudla, že som chcela ísť pozrieť rúže, tak ak by toto náhodou Mikuláš čítal, pozdravujem a čakám s vyčistenou čižmou…

Outfit sme spolu s Natálkou fotili na Vianočných trhoch, ktoré sú už v Bratislave v plnom prúde. Tá atmosféra je tam úplne neskutočná, všetko je zrazu o čosi pokojnejšie a človek sa cíti veľmi dobre. Ľudia sa usmievajú, sú na seba milí a užívajú si. Vôňa punču a gaštanov sa nesie celým námestím, do toho sa kde-tu pripletie aj vôňa škoricového wannabe trdelníka a čas zrazu stráca svoju podstatu. Páči sa mi to… Škoda, že to trvá len necelý mesiac. (: Ako môžete vidieť, môj outfit dokonale spadá do prostredia a pokiaľ hľadáte inšpiráciu na sviatočný outfit, myslím, že by niečo takéto nemuselo byť úplne zlé. Jednoduchá kombinácie typickej vianočnej červenej spolu s čiernou ešte nikdy nič nepokazila a keďže je outfit dostatočne teplý a dĺžka sukne vhodná i do kostola, verím, že sa niekto inšpiruje! (: Čo sa týka účesu, máte ho dnes možnosť na detailnejších fotkách vidieť i zo zadnej strany a premýšľam, že by som Vám vo videu aj ukázala, ako naňho. Je úplne jednoduchý a rýchly (keby aj natočiť to video bolo také rýchle a jednoduché :D) !

Prajem príjemný štvrtok a zajtra pokojný záver pracovného týždňa!

 

IMG_7324 IMG_7314-horz IMG_7322 IMG_7332-horz IMG_7350-horz IMG_7356-horz IMG_7386 IMG_7409 IMG_7415 IMG_7419 IMG_7428

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natálka Jakubcová

Topánky: First Lady, Pančuchy: Lidl, Sukňa: nájdeš tu, Kabátik: Primark, Rolák: Reserved, Opasok: Primark, Kabelka: Second-hand, Mašlička: H&M, Rukavice: darček od „Mikuláša“ z minulého roku

Rúž: Avon – Red Velvet, Rimmel – Kate Moss 107

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  • Tak teraz som sa oficiálne zaľúbila. Toto je dokonalé. Naozaj ti to veľmi pristane a aj fotky sú krásne. Už je asi trápne, že ťa toľko chválim, no naozaj by som pri tomto outfite a aj pri mnohých predchádzajúcich mohla použiť všetky superlatívy ktoré poznám 😀 Tá sukňa mi pripomína Makulienku 😉

    Blonďavá Potvora

  • áno prosím to video ako si robíš tieto super vlasy by potešilo! alebo nejaký návod, video z youtube čokoľvek podľa čoho si sa takto učesala 🙂

  • perfektne!!a akurat dnes som skusala cervenu dolly suknicku, reku ze idu vianoce a taka sukna s ciernym vrchom, ciernymi pancuchami a cizmami nemusi vyzerat zle..a aha …. pozeram, ze som asi odkukala napad 😀 ale musim este nabrat odvahu na tu dolly

  • Ahoj Ivanka! Je to krasny outfit! A prosim urob ten video tutorial na tento uces :)) Si sikovna kocka. BTw: dneska som ta videla v Prešove, pila si kafe (asi?!) a visela na stene :3 😉

  • Mne tam trochu vadí, že máš na sebe kožušinovú vestu a lodičky, nechápem tomu. Ešte aj hrubé pančušky, hm. Ale tá sukňa je skvelá mohla by si pridať odkaz kde si ju kúpila?

    • nechápem to
      nerozumiem tomu
      čo je na tom také ťažké porozumieť tomu?
      občas by bolo nazrieť aj do slovenčiny, nie len na blog

  • jeee ja se tesila ze konecne uvidim uces i ze zadu, protoze nikdy nevim jak to zakoncit, nesnasim totiz, kdyz jsou takhle videt ty sponky a gumicky 😀 to neber jako kritiku, spousta holek to tak nosi, me jen osobne vadi, kdyz vypada uces skvele zepredu a zezadu uz to nikdo tak moc neresi 😀

  • Opeknievaš, outfity stále krajšie a krajšie, posty so super myšlienkami a ja ťa mám stále radšej a radšej ☺

  • tiež som sa včera vybrala do nákupného centra iba ako poradkyňa a odišla som s 3 plnými taškami – presne viem o čom hovoríš
    pokiaľ ide o predvianočné/vianočné obdobie – tiež ho milujem – ľudia sú vtedy omnoho veselší a príjemnejší

    pekný post! 🙂

    l0veyourselffirst.blogspot.sk

  • Tak tentokrat je to podla mňa strašne prekombinované , bohužial pre mňa určite veľký krok vedľa

  • ta detailna fotka noh..noo tie pancusky sa mi k tomu nehodia..k lodickam..ale inak z dialky to vyzera fajn..