Random November.

Už dávno-pradávno sa na blogu neobjavil random príspevok! Tak som sa to dnes rozhodla zmeniť a mám tu pre vás pár fotiek, ktoré ste možno už videli a možno aj nie, spolu s pár slovami. Zajtra večer vyhodnotím F&F Giveaway!

IMG_20141130_230153

1. Vitamíny podporujúce rast vlasov z Hairburst.sk a novinka od #Aussievlasy TenPravý.

Tabletky som začala užívať už viac ako pred mesiacom, no potom som letela na Cyprus a krabičku si zabudla doma, tak sa mi to užívanie trošku pretiahlo. Už sa ma mnoho z vás na Istagrame pýtalo, „čo teda?“, tak sa pokúsim sformulovať uspokojujúcu odpoveď. (: Neočakávala som zázraky, ani to, že mi vlasy zázračne začnú rásť rýchlosťou svetla a po mesiaci budem vyzerať ako Rapunzel. Musím však povedať, že som ostala príjemne prekvapená. Čo sa týka vlasov, neviem to tak dobre posúdiť, či mi počas toho mesiaca narástli viac. Samozrejme, narástli, čo badať aj na farebných odrastoch, no či je tento nárast väčší, než zvyčajne, 100% posúdiť neviem. Rozdiel však vidím na nechtoch. Síce vitamíny nie sú primárne určené na zlepšenie kvality nechtov či pokožky, nejaký ten efekt tam určite bude. Nechty mám omnoho pevnejšie a rýchlejšie rastúce, preto si myslím, že tie vitamíny vplývajú aj na vlásky. Ak niekto takýmto „zázrakom“ neverí, darmo budem prezentovať svoju skúsenosť, vždy sa nájde niečo „proti“, takže vás nebudem presviedčať, aby ste ti Hairburst kúpili, no myslím, že najlepšie je vyskúšať sám na sebe a následne zhodnotiť podľa vlastnej skúsenosti.

Na odskúšanie sa mi do rúk dostala aj novinka od Aussie s názvom 3 Minute Miracle. Ide o hĺbkovú vlasovú starostlivosť, ktorú na vláskoch nechávame pôsobiť 3 minúty miesto kondicionéru a sľubuje hladké a upravené vlásky. Dostať ho v štyroch druhoch, akýkoľvek typ vlasov máte , pre každý z nich existuje ten pravý a je bežne dostupný v drogériách za veľmi prijateľné ceny. Síce zvyknem používať kozmetiku od Redken či L’oreal Professionnel, veľmi som sa tejto ponuke odskúšať Aussie potešila. Predsa, zmena je život! A som rada, že som tento zázrak mohla „zažiť“. Má veľmi príjemnú vôňu a skvelý obal. Ľahko sa drží a nešmýka sa, ani keď mám vo vani mokré ruky. Skúšala som 3 Minute Miracle Colour Mate, čo je starostlivosť pre farbené vlasy zaručujúca lesklú a intenzívnu farbu. Vlasy sú na dotyk hebké a na pohľad lesklé, pričom aj tá vôňa tak skoro nevyprchá.

IMG_20141130_230016

2. Osudovo neosudové stretnutia so skvelými ľuďmi počas príjemného sobotného večera. Po práci po mňa prišiel Petrík, ktorý ma došiel na víkend pozrieť a skočili sme na Vianočné trhy. Tu sme sa neskôr stretli so Stankou z Čačky.sk a Patty a Róbertom, čo je sympatická a šikovná dvojica, ktorí stoja za stránkou Fans of Patty Image, kde Patty pravidelne komunikuje s fanúšikmi jej kanálu na Youtube, kde pridáva rôzne beauty videá. Určite nakuknite! Večer bol skvelý, Patty, Robo aj Stanka sú zlatíčka, bolo nám s nimi perfektne.

IMG_20141128_091244

3. Moje kuchárske umenie, ktoré pravidelne praktizujem na mojom obľúbenom mieste v byte, v kuchyni. V piatok sme mali domácu paradajkovú polievočku, ovocné tiramisu a taštičky plnené brokolicou, syrom, hríbikmi, šunkou a kukuricou z lístkového cesta.

IMG_20141115_144454

4. Random príspevok bez selfie by snáď ani nemohol byť. 😀

IMG_20141127_161349

5. Po fotení najnovšieho outfitu, ktorý ste mohli vidieť na blogu, s Kikuškou.

IMG_20141121_165615

6. Na Katedrálke s najlepšími spolužiačkami, aké si človek môže priať!

IMG_20141130_230408

7. Veľa lásky.

IMG_20141113_185149

8. Ešte viac lásky.

IMG_20141123_130318

9. A úplne najviac! (: V rámci plánovania nasledujúceho výletu som si zaspomínala na májový Paríž.

IMG_20141126_100901

10. Spolu s Kristou v Parndorfe. Čo tam, kedy tam, prečo tam sa dozviete už o pár dní!

Love, peace and life Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.