tatranský.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC0702-horz

Takéto dni mám rada. Keď nám je dobre a nič podstatné nemusíme riešiť. Stačia veľké pohodlné svetre, tenisky a džínsy. Víkend, ako má byť, so všetkým, čo k tomu patrí. Oddych, prechádzky, pohyb, dobré jedlo, filmy, káva a niečo sladké k tomu. Chvíľku slnko v tvári, potom síce dážď, ale to vôbec tento víkend nevadilo.

Keď som si obliekala tento (mierne) vandrácky outfit, rozmýšľala som, ako sa asi bude Peter tváriť, keď ma uvidí. Či sa bude podivne uškŕňať, čo som to zase vymyslela. A viete čo? Bola som prekvapená a potešená. Povedal, že sa mu to veľmi páči a vyzerá to super. Pravdou je, že ja som sa v tom cítila veľmi dobre, no na pohľad je to naozaj taká všehochuť, keď mi vykúka sveter spod vesty a ja si vykračujem ako so superhrdinským plášťom.

Dnes len takto stručne, užívajte nedeľu!

_DSC0710-horz _DSC0726-horz _DSC0732-horz _DSC0745-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Tenisky: Obuvame.sk, Rifle: Tally Weijl, Blúzka: Orsay, Vesta: H&M, Sveter: z US, Kabelka: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Okuliare: Okuliarewayfarer.sk, Hodinky: Michael Kors, Náramok: Thomas Sabo

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.