jeans, butterfly shoes & red lips.

_DSC0785-horz

Keď som tie topánky videla prvý raz, nevedela som od nich odtrhnúť oči. Prvé zimné mesiace som po nich intenzívne pokukovala a rozmýšľala, či ich potrebujem. Keď však príde na rad otázka ohľadom potreby topánok, odpoveď je jasná vždy. Musela som teda zvoliť inú taktiku, a teda, či ich budem mať k čomu nosiť. Keďže bolo v tom čase ešte u nás dosť snehu a v popredných priečkach môjho šatníka sa držali „chlpatiny“, kabáty a čižmy, pri pohľade na tieto teplé veci zo mňa úplne vyprchala inšpirácia a tak som tému topánok s roztomilým motýľom uzavrela. Našťastie sa však sneh roztopil a v skrini sa zrazu našiel priestor pre nové radosti. (Ok, priestor tam nie je už viac ako rok, no vždy viem niečo posunúť a utlačiť tak, aby to bolo uspokojivé.) A tak, stačilo párkrát kliknúť, zaplatiť, pár dní počkať a bolo to! Teraz ich hrdo nosím a čakám, kedy krídla zatrepocú a ja odletím…Prípadne si vykračujem v casual outfitoch, s mamininou kabelkou a úsmevom na perách.

Musím sa priznať, že tvar tej kabelky a dĺžku toho popruhu som dlhšiu dobu, keď som bola mladšia, nemala rada. Zdala sa mi nemoderná a predpotopná. Dnes by som snáď chcela už len také kabelky, ak by som nepotrebovala nosiť veľa vecí. Jej tvar je dokonalý. Ani veľký, ani malý, zmestí sa do nej i fotoaparát s objektívom a všetky veci, ktoré k životu potrebujem. Čo sa popruhu týka, ten sa dá nosiť trojako a vždy tak, že kabelka nezavadzia, nemotá sa pomedzi nohy, nevracia „úder“ pri každom kroku. Guess kúsky mám všeobecne veľmi rada. Kabelky, rifle či topánky, zatiaľ som nemala zlú skúsenosť a tuším, že v najbližšej dobe sa po nejakej novej v rovnakom tvare, ako je táto červená, ktorú som mamine dala k narodeninám, poobzerám. Na internete som videla krásnu kolekciu v pastelových farbách s kvetmi, tak som zvedavá, či na ne niekde natrafím!

Mňa čaká náročný týždeň, potom ešte ďalší a ešte jeden. Dúfam, že sa z toho nezbláznim a budem mať čas i na Vás. (:

Majte pekný týždeň!

_DSC0800-horz

_DSC0812-horz _DSC0786-horz _DSC0803-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Lucluc, Rifle: Margoo Fashion, Top: Second-hand, Sako: Oodji, Kabelka: Guess (maminina), Hodinky: danielwellington.com, Okuliare: H&M, Prsteň, náušnice: Six

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Tie topánky sú krásne už len spredu, majú nádhernú farbu. Mám strašne rada kombináciu B&W-červená-žltá, ak sa to dobre nakombinuje a nie je z toho taká tí McDonaldova kombinácia farieb. :)) Ty si to presne vystihla, je to krásne a pristane ti to. Úplne najviac sa mi páči tá prvá fotka vľavo. :))

    DominicaLand

  • Ivanka, prosím ťa akú farbu na vlasy používaš? (značka, číslo odtieňa) Viem, že si to tu už niekedy písala, ale hľadala by som to asi dlho a strašne moc sa mi páči :))

  • Tie jeansy sú božské 🙂 Mám veľmi rada tvoje outfity si moja veľká inšpirácia!
    Ďakujem 😉

  • Tie topánky sú dokonalé 🙂 Nešmýka sa v nich moc noha prosím ťa? Lebo skúšala som podobné u steva maddena minulý rok a vôbec sa v nich nedalo chodiť 🙁 Mimochodom outfit absolútne dokonalý, presne tento štýl zbožňujem 😉