F&F Summer 2015!

IMG_5380

Minulý týždeň som spolu s fotografkou Natálkou a bloggerkou Rebekou zavítala do F&F Showroomu, kde nám Miška so Silviou predstavili nové kúsky na nastávajúcu sezónu! Kľúčovým kúskom sú určite plavky, ktorých sú plné stojany v každom dobrom Tescu! Nechýbajú však ani krásne šaty, pre leto už neodmysliteľný námornícky vzor a bielo-modrá kombinácia, no tiež svieže kúsky v žltej, červenej či lososovej farbe.

Jednou z vecí, za ktoré som v tomto virtuálnom svete nesmierne rada, sú zaujímavé spolupráce a pozvánky. Možno si poviete, že to je predsa super, taký bloggerský život! Chodíte na otvorenia obchodov či kolekcií, podporujú vás, spolupracujete s rôznymi značkami, pár ráz sa usmejete do objektívu a je to. Pravda, je to krásne, no samozrejme nie je všetko tak, ako sa zdá. A tiež to chcelo čas, odpísala/odfotila/nakombinovala som si svoje, veľa sa naučila a trochu dospela a teraz prišlo to obdobie, kedy sa mi tá drina v takejto krásnej forme vracia. Nedajte sa pomýliť, určite dobre viete, že všetko, čomu sa chce človek venovať, si vyžaduje čas a tvrdú prácu. Rovnako je to i s blogom/webom. Obdobie, ktoré trávim pri článkoch, komunikácii či foteniach je naozaj časovo náročné, ale baví ma to (inak by som to nerobila) a ja som veľmi rada, že sú ľudia, vďaka ktorým je to o čosi jednoduchšie. Ďakujem fotografom a fotografkám, ktoré mi pomáhajú tvoriť obsah na blog! Ste skvelí. Často je to náročné aj psychicky, predsa, ľudia sú všelijakí a radi si anonymne „kopnú“, ak im dáte príležitosť, no netreba sa nechať odradiť. (To je aj dôvod, prečo som zrušila anonymné komentovanie. Mrzí ma, že to dospelo do takéhoto štádia, no je to takto lepšie. Predsa, každý inteligentný človek si za svojím názorom dokáže stáť a nemusí sa zaň hanbiť. Ak to niekto nedokáže, potom sa teda uchyľuje k „anonymným“ riešeniam a v tom už vidím problém… Síce aj to už výmyselníci vedia obísť – pozdravujem 😉 Aby sme si teraz rozumeli, konštruktívna kritika je super vec, dokáže človeku naozaj pomôcť- ja som sa veľmi veľa naučila vďaka komentárom na webe Modnipeklo.cz, ktoré ma, dalo by sa povedať, vyformovalo. Ale keď niekto napíše nejakú „blbinu“, tak je to ozaj na facku. Snažím sa to neprežívať, ale nie vždy sa to dá.)

Toľko k stredo-týždňovému zamysleniu, teraz späť k téme, resp. novej kolekcii! Pri uvádzaní nových kolekcií sa mi páči, že stretávam i iné bloggerky či redaktorky s časopisov. Spoznala som tak osobne Rebeku z Fresshion, Lindu z Lapkinn či Timeu z Timbo. Sú to všetko zlaté baby! Tentokrát sme sa spolu s Reb vybrali do showroomu spoločne! Natálka nám robila fotografickú posilu a ja som si to nesmierne užívala. Dievčatá zo showroomu si pre nás za pomoci baristu pripravili chutné kávové prekvapenie (ňom-ňom) a s pomocou partnerov a mamičiek niečo pod zub. Odchádzali sme odtiaľ s plným bruchom, s úsmevom na perách a dokonalým prehľadom, čo nájdeme v obchodoch! Chcete to vedieť aj vy? Isteže chcete!

Plavky pre každý typ postavy. Celé, tankiny či bikiny, s vysokým pásom, nízkym pásom, vystuženou podprsenkou, bandeau podprsenkou, bez ramienok, s ramienkami! Obrovskou výhodou je, že jednotlivé kusy plaviek si môžete nakombinovať, takže ak máte problém s veľkosťou, pohodlne nájdete riešenie. Vzory sú klasické námornícke, tiež ovocné (ananás na plavkách je ozaj super!) či šelmičky. Nechýba ani mnoho farieb! K plavkám nájdete medzi doplnkami kvety do vlasov a skvelé klobúky, na nohy sandálky či štýlové šľapky. Tiež je v kolekciách mnoho „prehozov“, buď háčkované, alebo na štýl kimona, či klasické ľahučké letné šaty. Pre pánov klasika vo forme kockovaných dlhších šortkových plaviek, no aj krásne výrazné, ktoré sú o čosi kratšie, než tie klasické, takže sa lepšie opália. 🙂

V špeciálnej kolekcii Signature, ktorá sa objavuje v čase Vianoc, Silvestra a pred letom, teda počas obdobia svadieb, nájdete nádherné šaty! Sú z kvalitných materiálov a perfektných strihov. Dominujú 50-te roky, takže nechýbajú sukne do Á-čka, tvarovaný pás a lodičkový výstrih. Mne sa najviac páčia ružové, ktoré sa črtajú hneď na prvej fotke za „minimalist“ Miškou. Krásne k nim sedia lodičky z novej kolekcii, ktoré tiež na jednej z fotiek obzerám. 🙂

Zaujala ma i kolekcia jednoduchých nohavíc a sák, s klasickými blúzkami či crop-topmi, ktoré sú v bielej, žltej, myslím, že aj modrej a červenej farbe. Potom tiež zaujímavé vzorované kúsky a praktické šatky, ktoré sa dajú počas leta nosiť ako turban, čo je na pláž perfektný spoločník!

Ja som si po návšteve showroomu išla obhliadnuť predajňu na Kamennom námestí a zistila som, že i spodné prádlo stojí za zmienku! Z kolekcie Signature som si odniesla krásnu „podprdu“ s kamienkami Swarovski a k tomu podväzkový pás, ktorý som dlho-predlho hľadala.

IMG_5317 IMG_5335 IMG_5340 IMG_5343 IMG_5346 IMG_5348 IMG_5351 IMG_5354 IMG_5357 IMG_5370 IMG_5371 IMG_5377 IMG_5379 IMG_5381 IMG_5385 IMG_5392 IMG_5398 IMG_5402 IMG_5404 IMG_5407 IMG_5413 IMG_5415 IMG_5419

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.