#STASTNEAMAKKE giveaway // Zoot

_DSC2281-horz

 

Súťaž ukončená!

Gratulujem Gabriele Pavlíkovej, ktorá sa môže tešiť na svoje mäkkúše <3

———————————————

Vianoce sú čoraz bližšie, dnes je prvý decembrový deň a to je najvyšší čas začať myslieť na maličkosti (či veličkosti), ktorými obdarujeme seba svoje lásky, „protivné matky“ či drzých bratov (alebo sestry). Nech sa už chystáte potešiť kohokoľvek, vedzte, že mäkké darčeky urobia šťastné Vianoce (skoro) každému. Chcete vedieť, prečo sú mäkké darčeky (tričká, šaty, bundy, svetre, ponožky, pyžamá, prádielko <3) lepšie, ako tie hranaté a tvrdé? Zoot to celkom pekne a najmä vtipne zhrnul tu. (Dala by som do pozornosti prvý obrázok s popisom „konečne prsnatá“, na ktorom som sa smiala dobrých pár minút.) Každopádne, napríklad ja, aj keď mám trilión oblečenia, sa vždy poteším nejakému mäkkému darčeku (resp. ja sa poteším akémukoľvek darčeku, ale to už je asi nejaká diagnóza :D) a nemám rada reči ako: „A čo ti mám kúpiť? Veď ty všetko máš.“ Hej, mám. V podstate nepotrebujem nič, ale chcela by som všetko, poznáte to. (: Najmä vtedy, ak si otvorím Instagram a zrazu na mňa vybehne z každej strany vianočný wishlist plný krásnych vecí. Z toho ma ide ozaj poraziť! Takže nelámte si hlavu, ak neviete, čo kúpiť. Hlavne príliš nešpekulujte a riaďte sa srdcôm.

A možno Vám pri predvianočných nákupoch padne vhod aj nejaká tá „zľavička“ vo forme kupónu, za ktorý si môžete niečo pekné na Zoot.sk kúpiť. Jeden môžete u mňa vyhrať v dnešnej súťaži.

Okrem darčekov zvyknem v tomto období často premýšľať aj nad sviatočnými „vohozmi“, ktoré musia byť buď červené, ligotavé alebo zlaté. Ideál je všetko naraz, veď viete, že ja trochu (alebo aj viac) gýču vždy znesiem. Dnešný sviatočný vohoz je zlato-ligotavý a je prvý zo série #conasebacezvianoce. Dĺžka a strih šiat je vhodná aj pre dievčatá so širšími bokmi alebo väčším bruškom, pretože ich šikovne zakryjú (ale ak nechcete, nezakrývajte si ich, samozrejme), neprovokujú a sú aj napriek tomu nápadité. Sako či svetrík k nim by sa mi hodil kratší, ale také asi ešte nevyrobili, tak som zvolila toto ružové, ktoré má voľnejší strih. Do kabelky som sa zamilovala na prvý pohľad, je to moja obľúbená značka (asi preto vlastním od nich iba jednu kabelku 😀 :D) a takmer všetky modely od nich sú pre moje oči lákadlom. Dosť už bolo rečí, poďme súťažiť!

Podmienky súťaže sú jednoduché a tešiť sa môžete na 30€ voucher na nákup cez Zoot!

  1. Opáčiť alebo sledovať Sweet Lady Lollipop.
  2. V komentároch uviesť 5 rozdielov v stylingu & vizáži medzi dvoma fotkami. (a nezabudnite uviesť e-mail, aby som Vám mala kde v prípade výhry napísať.)
  3. Držať si prsty!

Súťaž ukončím presne o týždeň, a to 8.12., aby ste si mohli nejakým „mäkkúšom“ urobiť radosť ešte pred Vianocami! (: Veľa šťastia.

Love, peace and fashion Ivanka

Šaty: Little Mistress, Topánky: Aldo, Kabelky: LYDC, Hodinky: Komono (v bordovej vypredané, no sú ešte v ružovej!), Sako: Haily’s, Náramky: Pieces

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.