.SURF(uj na vlnách) & farby

0 Flares 0 Flares ×

Keď som začala pred viac ako siedmimi rokmi blogovať, bola som tak trochu exot. Nebála som sa šialených kombinácií, milovala som veci zo sekáča a nemala som problém kúpiť si o 5 čísel väčší sveter. V skrini ho mám do dnešného dňa a nosím ho stále rovnako rada, no dnes k nemu volím aj nohavice, nielen pančuchy. 😀 Čas od času som vymyslela kombináciu rýdzo na karneval a s hrdosťou som v tom chodila po ulici. Netrápilo ma, či v tom vyzerám dobre, alfou a omegou bolo odlíšiť sa. Nebojím sa povedať, že som niekedy vyzerala ako strašidlo, no ak mám byť úprimná, ani s odstupom času sa za tieto kreácie nehanbím. Istým spôsobom sa môj štýl vyformoval vďaka takýmto experimentom a ja dnes viem, v čom sa cítim najlepšie.

FARBY

Ako som starla, môj štýl sa pomaly menil a „normalizoval“. Aj dnes si veľmi rada oblečiem kúsky, ktoré sú extravagantnejšie, no dbám na to, aby korešpondovali s mojou osobnosťou a aby som sa v nich cítila sebavedomo, nie neisto. V poslednom čase vyhráva biela a pastelové farby, tiež čipka či kúsky v „pyžamovom“ štýle. Kedysi som zbožňovala farby! Milujem ich aj dnes, no uvedomujem si, že už ich nosím pomenej. Dnešným outfitom to chcem zmeniť a „nasadnúť“ na moju starú farebné vlnu. S príchodom teplejších a slnečnejších dní sa mi to snáď podarí!

O tebe a o mne

Každým dňom, keď mi pribudne nový čitateľ či fanúšik, cítim obrovskú radosť. Teším sa, že stále vám mám čo ponúknuť a opätovne sa na môj blog či sociálne siete vraciate. Chcem robiť blog a jeho obsah tak, aby ste sa v ňom dokázali nájsť. Aby outfity, ktoré vám tu prezentujem, boli pre vás nositeľné a aby ste sa nimi dokázali v bežný deň inšpirovať. Chcem, aby boli moje outfity obyčajne neobyčajné, a teda také, ktoré sa skladajú z bežných kúskov a sú skombinované nápadito a so šmrncom. Sama viem, že niekedy si človek jednoducho nevie pred skriňou rady! Koľkokrát sa mi stalo, že som rozmýšľala pri raňajkách aj 15 minút, čo si oblečiem a nie a nie na to prísť. Potom som si otvorila Instagram, moje obľúbené blogy a problém bol vyriešený. Toto, tamto či niečo podobné mi totiž tiež viselo v skrini a hneď som vedela, čo na seba. Chcem vám blogom dodávať odvahu, sebavedomie, inšpiráciu. Chcem, aby ste si uvedomili, že každá z vás je krásna a môžete dosiahnuť čokoľvek, čo si práve zaumienite. Stačí len chcieť a pracovať na sebe!

Pre mňa je úžasné vidieť, aký pestrý ten svet blogov môže byť. Niekto je chameleón, niekto si ide rovnaký štýl každý deň, niekto je extravagantný, iný zase minimalista. Móda sa môže zdať povrchná, ale dobre viete, že nás všetkých ovplyvňuje. Je súčasťou nášho každodenného života a často okoliu napovedá o tom, kým sme alebo ako sa v daný deň cítime. Pri práci s ľuďmi je často kľúčom k úspechu – nech sa tomu akokoľvek bránime. Pre mňa je móda relax, radosť a vášeň v jednom. Páči sa mi kombinovať strihy a farby, nahliadať do zákulisia príprav či sa v tomto smere vzdelávať.

Outfit

Pri tvorbe dnešného outfitu, som sa vrátila do starých koľají a vytiahla farby, trochu kreativity a dávku exhibicionizmu. Jednoduché biele šaty som skombinovala s priehľadným topom v námorníckej modrej a ružovým sakom. Na nohy a do vlasov kvety, cez plece ružová kabelka! Týmto farebnejším outfitom s bielym základom by som Vás rada vyzvala do skombinovania niečoho podobného so sladkou lákavou odmenou!

súťaž so SURFom!

Skombinujte vaše obľúbené farby, vytvorte nápaditý outfit, zahrňte do outfitu akýkoľvek biely kúsok (šaty, blúzku, sukňu,…) spolu s akýmkoľvek SURF pracím prostriedkom a vyhrajte surferský zájazd do Španielska v oblasti Asturias v termíne 15. až 18. júna! Následne svoju kombináciu odfoťte (čím nápaditejšia fotka, tým lepšie!), nezabudnite do fotky zahrnúť akýkoľvek SURF prostriedok a fotku hoďte na svoj Facebook či Instagram spolu s hashtagmi #surf #vunecistehopradla a označením facebook stránky Surf. Nezabúdajte na to, že profil či fotka musí byť verejná, inak ju uvidíte len vy a vaši priatelia 🙂

Súťaž prebieha od 1.5. do 31.5.2017. Víťaz bude uverejnený na Facebook stránke Surf 2.6. o 14.00. Určite sa súťaže nebojte! Podmienky na zapojenie sú síce o niečo zdĺhavejšie, než len klasický komentár a like na príspevok, ako to vo väčšine súťažiach býva, no verte mi, tá výhra za to naozaj stojí! Kombinujte, odviažte sa, vyfarbite sa a poďte sa naučiť surfovať do Španielska!

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: Guess, Šaty: H&M, Top: Second-hand, Kabelka: Mohito, Čelenka: Čarbičková, Sako: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Wow.. všimla jsem si, že poslední dobou hodně sázíš na bílou.. tak jsem moc ráda, že jsou zpět i barevné outfity!
    Jinak musím se přiznat, že Surf jsem začala nedávno používat na praní a zdá se mi, že od té doby z něj mám nějakou vyrážku :((