.sukňa & Odd Molly

0 Flares 0 Flares ×

1

 

A sme naspäť na Slovensku! Niežeby sa mi v Švédsku nepáčilo, bolo tam nádherne, čo ste napokon mohli pozorovať prostredníctvom fotiek aj na Instagrame, no som rada, že som doma. Posledné týždne boli totiž o presunoch medzi mestami a celkom mi chýbal plnohodnotný týždeň strávený v Bratislave! Štokholm je do nasledujúcich pár týždňov poslednou cestovateľskou zastávkou, takže som veľmi rada, že je za nami.

Mám pocit, že čas letí veľmi rýchlo a ja opäť nič nestíham! Ale nebojte sa, na Vás si čas s radosťou nájdem a neviem sa dočkať, ako Vám ukážem všetky fotky zo Švédska (či zo Slovenska, ktoré sme za posledné dva týždne do príspevkov nafotili), ktoré mám pripravené. Dnes však ešte opäť v štýle „babieho leta“, kedy sme pár týždňov dozadu nafotili pár záberov outfitu so šikovnou fotografkou Andreou Peškovou. Bol to presne ten deň, kedy si leto podávalo ruku s jeseňou. Na obed som mala pocit, že je teplúčko, no poobede začalo kvalitne fúkať a ja som počas fotenia poriadne premrzla! Na fotkách to však nie je badať, tak Vás snáď slniečko z nich zahreje. (:

Odd Molly

Ako som už v minulom článku spomínala, Odd Molly je švédska značka, ktorá funguje od roku 2002. Keďže som Vám o nej pomerne dosť napísala naposledy, asi by bolo zbytočné opakovať sa. Dnes teda len pripomínam, že jej prvú predajňu na Slovensku nájdete v Auparku v Bratislave a aj keby ste si z nej náhodou nič neodniesli (čo by bolo asi veľmi nepravdepodobné,vzhľadom na krásu a jedinečnosť kúskov), určite budete mať zážitok aspoň z jej návštevy! Butik je ladený presne tak, ako všetky ostatné Odd Molly butiky, ktoré som mala možnosť vidieť aj priamo vo Švédsku. Hravý, nežný a farebný!

Na mňa osobne pôsobí butik veľmi „teplo“ a útulne, v zmysle, že sa tam cítim ako doma! Aj zo samotného oblečenia mám presne rovnaké pocity a pri pohľade na tie mäkučké svetre mám ihneď chuť zabaliť sa do nich. Ten, ktorý vidíte dnes v mojom outfite, je rovnako z kolekcie Odd Molly a rozhodla som sa ho skombinovať s perfektnou sukňou zo second-handu, ktorú sme s maminou našli ešte počas leta popri výlete v Starej Ľubovni.

Outfit

Sukňa je úlovkom v pravom slova zmysle. Úplný poklad! Krásny vintage kúsok, ktorý spoľahlivo odolal nepriazniam času a vďaka nadčasovosti strihu či kvalite materiálu pravdepodobne poputuje ďalšími generáciami. Na visačke badať nápis Paris a obrázok labute- ostatné sa pravdepodobne vekom či praním ošúchalo, no inak na nej nebadať žiadne známky nosenia. Je jemná a padavá a vďaka rafinovanému strihu s rozparkom aj krásne hravá! Pri chôdzi odhaľuje nohy, no len do tej pravej nevulgárnej miery. Na vešiaku ma zaujala najmä jej farba- asi by som si ju nevšimla, ak by bola napríklad čierna. Nesmierne sa z nej teším- aj z dôvodu, že stála okolo 4€- a nosí sa svetovo!

Doplnila som ju padavou blúzkou, obľúbenými hnedými lodičkami a čipkovanou podprsenkou, ktorú síce nie je na fotkách až tak veľmi vidieť, no určite sa na blogu ešte objaví. Nakupujete v sekáčoch? Ja sa musím priznať, že som ich za posledný rok trochu zanedbávala. Teraz je však čas opäť sa k nim vrátiť, tak dúfam, že si čoskoro opäť niečo pekné ulovím.

Prajem Vám pekný týždeň, čoskoro som späť s prvým cestovateľsko-outfitovým príspevkom zo Štokholmu!

dsc07566

dsc07607 dsc07629 dsc07555 dsc07593 dsc07621 dsc07560 dsc07573 dsc07569 dsc07617

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Andrea Pešková

Topánky: Nine West, Sukňa: Second-hand, Blúzka: Shein, Svetrík: Odd Molly (predajňu nájdete v Auparku v Bratislave), Kabelka: LYDC // Zoot, Náušnice: H&M, Podprsenka: Forever 21

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.