stella X adidas. #stellasport

20150624-0033

Keď som dostala ponuku nadviazať spoluprácu s firmou Adidas, ktorá ma v mojom živote teoreticky (i prakticky) sprevádza od mala, neváhala som ani sekundu. Mať možnosť vidieť a nosiť kúsky z najnovších kolekcií v čase ich uvedenia na trh? Sen každej bloggerky.  Keďže pomerne dosť času trávim v športovom (na blogu to síce často nevidno, ale aj ja som len človek), či už doma na gauči alebo vo fitku, je pre mňa táto spolupráca naozajstným potešením. (Nie žeby iné neboli! To určite nie, ale predsa, je to o čosi iné, než sa mi ponúka zvyčajne.)

Spolupráca začala návštevou showroomu, ktorý sa nachádza v Bratislave. Pri jeho návšteve som ostala ohromená, pretože je zariadený nesmierne štýlovo a majú v ňom uložené všetky modely a kolekcie, ktoré sa na Slovensku aktuálne predávajú! Pri odchode som „vyfasovala“ túto bundu z kolekcie jar/leto (aktuálne je už kolekcia na webe v zľavách), ktorú vo svojom voľnom čase nosím naozaj všade, takže sa už aj začínam cítiť trochu trápne, keďže mám toho v skrini XY a ja nosím stále dookola jednu a tú istú bundu. (:

A teraz Adidas predstavuje Stella Sport kolekciu jeseň/zima 2015, ktorú máte možnosť vidieť i v mojom dnešnom outfite. Táto kolekcia je druhou kolekciou z rady StellaSport. Ide o kúsky pre aktívne dievčatá, mladé dámy či ženy, ktoré majú radi šport a aktívny životný štýl. Páči sa mi, že jednotlivé veci sú vzájomne kombinovateľné a je možné ich nosiť nie len na tréning, ale aj pohodlne kamkoľvek inam. Táto kolekcia je, povedala by som, farebne jednoduchšia, ako tá predchádzajúca, no o čosi odvážnejšia. Zvieracie potlače a rôzne strihy sú veľmi hravé. Nesie sa v čierno-bielej kombinácií, ktorá je jemne podtrhnutá svetlou ružovou farbou, no sú tam aj kúsky v žltej či korálovej. Ja mám doma tieto skvelé tepláky 3/4 strihu. Sú mäkučké, s veľkými praktickými vreckami na oboch stranách a typickým stellasport nápisom v časti patentu. Mala som ich oblečené i pri cvičení a sú naozaj veľmi dobré. Druhým kúskom, ktorý vlastním, sú čierne tenisky. Majú zaujímavú podrážku, ktorá dopĺňa inak jednoduchý dizajn. Pôvodne som na ne pozerala prekvapene a myslela si, že budú vážiť tak 2 kilá, čo topánky tohto strihu zvyknú, no ostala som ohromená. Sú to asi tie najľahšie topánky, čo som kedy držala v rukách! Chodí sa v nich ako v papučiach, sú pružné, no zároveň mäkké a pohodlné. Tretím kúskom je tričko s rovnakým vzorom, ako majú tepláky, no to Vám ukážem niekedy nabudúce. (: Moje kúsky som doplnila dlhým cardiganom (Made in Slovakia, vážení! (:) a obyčajným bielym tričkom, ktoré je pre mňa najideálnejšie.

Kolekcia adidas StellaSport jeseň/zima 2015 je dostupná od 1. júna 2015 na adidas.com/StellaSport a od júla aj v značkových predajniach adidas vo vybraných nákupných centrách.
Za fotky ďakujem opäť raz Martinovi Krystýnekovi.

20150624-0001-horz 20150624-0028 20150624-0031 20150624-0014-horz20150624-002620150624-0035

Dnes i vzdelávacie okienko z dielne Daylong! Ako predísť žltým fľakom na oblečení? Jednoducho. Žltkasté fľaky na oblečení rozhodne nie sú ukazovateľom nekvality slnečnej kozmetiky. Je to práve naopak.  Sfarbenie totiž svedčí o prítomnosti vysokokvalitných filtrov v prípravku, slúžiacich na filtráciu UV lúčov a efektívnu ochranu kože pred slnkom. Neželanému znehodnoteniu šatstva sa dá veľmi jednoducho vyhnúť, a to tak, že bezprostredne po natretí krémom chvíľu počkáte, kým sa produkt vstrebe, až potom sa oblečiete. Pohodlným riešením je Daylong ultra SPF 25 vo forme lipozomálneho lócia, opaľovacieho mlieka s extra rýchlym vstrebávaním a dlhotrvajúcou hydratáciou bez nepríjemného pocitu mastnoty.

Na ochranu pred slnkom stačí myslieť až na pláži? Veruže nie! Odborníci upozorňujú, že nestačí ustrážiť si množstvo aplikovaného krému, treba mať na zreteli aj čas, kedy sa natierame. Ak ste si zvykli spraviť to až po tom, ako sa zvalíte na plážový uterák, ste v poriadnom časovom sklze. „Optimálny čas, kedy sa treba natrieť, je približne 20 až 30 minút pred plánovaným pobytom na slniečku. Nemalo by to byť menej. Čiže neplatí to, že vyjdem na pláž a tam sa natriem. Už by som mala ísť na pláž pripravená, koža by už mala byť v tom čase ochránená,“ radí kožná lekárka, MUDr. Katarína Poláková, CSc.

Natieranie doma či v hotelovej izbe má aj ďalšie výhody. V prvom rade sa mu môžete venovať naplno, bez rušivých vonkajších podnetov a pred zrkadlom, takže výsledok bude dôslednejší, bez rizika, že zabudnete napríklad na bočné strany krku či iné bežne opomínané exponované časti kože. Vyhraďte si na natieranie pár minút, počas ktorých sa nebudete venovať ničomu inému. Nezabúdajte tiež, že niektoré časti tela si vyžadujú zvýšenú pozornosť.

Na najcitlivejšie partie, ako sú pery, nos, líca, čelo, uši a tiež okolie očí, sa skvele hodí tyčinka Daylong extreme 50+ Stick, ktorá vďaka praktickému aplikátoru, tuhej konzistencii a vysokému ochrannému faktoru vytvorí nepriepustnú a pritom šetrnú bariéru medzi kožou a UV lúčmi. Jej výhodou je navyše aj skladnosť, zmestí sa i do najmenšej dámskej kabelky.

Kúpite v každej dobrej lekárni alebo na www.daylong.sk.

20150624-0023 20150624-0024

 

Love, peace and fit Ivanka

Foto: Martin Krystýnek

Tenisky, tepláky: Adidas Stella Sport, Sveter: One&60’s, Slúchadlá: Marshall z Shopalike, Taška: Adidas z Shopalike

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.